Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha soha nem szoktak próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem szoktak próbálkozni nálam pasik, az azt jelenti, hogy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék annak érdekében, hogy legalább egy-két ember érdeklődését felkeltsem, legyenek olyanok, akik meg akarnak ismerkedni velem?
2021. febr. 24. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 Hellmano ***** válasza:
83%
A ronda mindenkinek mást jelent, de valószínű nem vagy a társaság középpontja, unalmas lehetsz mások számára, nem vagy nyitott/barátkozós stb. ezek mind olyan dolgok, amik szintén nem keltik fel senki figyelmét.
2021. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
53%
Hmm, nekem pl már ennyi alapján szimpi vagy. Helyesírás 😍😂😂
2021. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
60%

Esetemben azt. Valószínűleg esetedben is. Ahogy megfigyeltem ugyanis eddigi életem során, minden kicsit is jobb, bájosabb nőnél próbálkoznak.

Annyit tudsz tenni, hogy te nyomulsz. Tapasztalat. Ha azt várod, hogy nálad kezdeményezzenek, sosem lesz senkid. Mondjuk azzal érdemes számolni, hogy így is csak olyan partnered lesz, akinél talán még a semmi is jobb...

Majd mindjárt jönnek a tippek, hogy különféle optikai tuningokkal (pl. smink) próbáld feldobni a külsőd, de ez baromság. Aki ilyen szinten ronda, hogy senki nem akar tőle semmit, azon nem segít.

2021. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen. En pl kifele jégcsapnak mutatom magam (mondjuk van párom nem is akarok ismerkedni) de előtte is igy voltam ezzel.
2021. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
3, női sorstárs vagy, vagy férfi?
2021. febr. 24. 14:16
 6/54 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló voltam, mint 5-ös, bár én nem tudatosan voltam jégcsap.

Nem igaz, hogy ronda kell, hogy legyen egy nő, hogy ne próbálkozzanak nála. Messze átlag felett dekoratív voltam, csinos, ápolt, tanult, művelt fiatal nő. Egy próbálkozó sem volt (bár megbámultak a pasik utcán, tömegközlekedésen, munkahelyen más osztályokra ha mentem, vagy ügyintézési helyeken). Szerintem látszott rajtam a távolságtartás.

(Azért múlt idő, mert 90-es években voltam fiatal nő).

2021. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálam rendszeresen próbálkoznak, pedig van párom, gyerekeim is. Facebookon is gyakran kapok kéretlen üzeneteket, pedig nem vagyok extra szépség. Én is úgy gondolom, hogy jégcsap vagyok kifelé, a bájolgás nem az én műfajom.
2021. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
85%

Ismerős a helyzeted.

Igen, ha a kutya sem próbálkozik nálad, akkor valószínűleg ronda vagy, vagy nincsenek férfiak körülötted.

Lehet kísérletezni sminkkel, frizurával, ruhákkal, magassarkúval, folyamatos mosolygással, stb... - csak akkor válik be ha nem ronda vagy hanem szürke kisegér. Én ilyen irányú kísérleteimet 4 év után adtam fel, nulla eredmény után.

Egyedül az válik be amit fent is írtak, ha nyomulsz. Ha te udvarolsz, te hívod el a pasit, te fizetsz, lelkes vagy az ágyban és mindent megcsinálsz, stb. Kérdés hogy megéri-e? Van akinek igen.

Olyan filmes tipikus szerelmi történetet ne várj. A valóságban senki nem fog szerelembe esni veled első látásra, és az sem derül ki hogy valójában gyönyörű vagy, csak a szemüveget kell levenned és hajat festened, meg felvenni egy színes nyári ruhát. Minden ronda lány vágyik rá hogy ez megtörténjen, de nem fog. Ez egy hazugság, amit a filmek duruzsolnak.

2021. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
82%
A figyelemfelhivas mindig olyan dolog, ami kizokkenti a masikat a szurke hetkoznapokbol. Nyilvan a kulsod nem olyan, igy mas modszerekhez kell fordulnod. En alapvetoen ilyen ember vagyok, szeretem kizokkenteni az embereket, hatso szandek nelkul. Egy jo poen nalam mindig belefer. De te is csinalhatsz ilyet. Peldaul amikor kinyijak elotted az ajtot, mert par kreten kivetelevel azert ez mukodni szokott, akkor nem felseges modon besetalsz, vagy nem intezed el egy biccentessel, vagy egy koszivel, hanem egy a megszokottol eltero szoveget bedobdsz. O, van meg lovagiassag a vilagon. Azert ilyenkor mar egy ferfi is megnezi, hogy ki mondta ezt. Ha nem is ugrik elsore a nyakadba, de a jo fej csaj polcra kerulsz. Gyujtogetni kell a jo pontokat, es egy ido utan mar keresni fogja a tarsasagod. Aztan vagy lesz belole tobb, vagy nem. Igy mukodik.
2021. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
7, akkor ha nem kaptál visszajelzéseket (a megbámuláson kívül, ami azért több okból történhet, nem csak azért, mert tetszel az illetőnek), honnan tudod megítélni, hogy átlag feletti voltál?
2021. febr. 24. 14:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!