Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Versenyben vagyok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versenyben vagyok egy csajjal egy pasiért. Kinek van több esélye?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha csak ennyit tudtok a két nőről:


Ő: Szőke, kék szemű, újságíró. Skatulyából kihúzott stílussal. Nagyon ad magára. Ékszereket hord, mindig extra finom illata van. (36 éves)

Én: Vörös, zöld szem, marketing menedzser, nőiesen öltözködöm, de sokszor megelégszek egy farmer-póló kombóval. Én harsányabb vagyok, ő inkább nyugis. (35 éves vagyok)


A férfi 41 éves, felső kategóriás mindenhogyan.



2021. febr. 24. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Te vagy az esélyes.
A szőke nő az esélyes.
Egyikőtök sem.
38 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Férfiért nem versenyzünk. Amelyik férfi nem tudja eldönteni mit akar, az egyiket sem akarja igazán.
2021. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Mindketten ráhajtottunk. Nem akarok a részletekbe belemenni, mert elviszi a fókuszt.
2021. febr. 24. 14:21
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Ez inkább a férfi ízlésétől függ. Plusz az, hogy most leírtad azokat a tulajdonságokat, amik minden 5-6. embernek megvannak, bírom hogy szőke, vörös, kék, zöld szem oké, oké, sok ilyen ember van, de kevésnek van szép arcberendezése. Mint amikor kiírják "SzErInTeTeK cSiNoS vAgYoK?!4!+ 160cm 56 kg" Ezekkel a mértekkel tuti rendelkezik még párszáz ezer ember, mégis más alkatok. Pont semmi lényegeset nem írtál le. :) Meg ahogy az elején írtam, íízlés kérdése. :)
2021. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Neki hatalmas kék szemei vannak, de egy kicsit nagyobb az orra.

Nekem csinos orrom van, de nagyobb a mellem, jóval.


Mindketten kb. 170 cm magasak vagyunk, 55-57 kg körül.

2021. febr. 24. 14:27
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Ez ugye nem megint D kosaras kérdés? :D
2021. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Úristen remélem nem a kukturkesz
2021. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Versenyezni?A vége az lesz hogy mindkettőtöket megd&g és kész ennyi volt,és keres màst.
2021. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
majd a pasi eldonti, de az mar regenrossz, ha ‘versenyezni’ meg teperni kell erte. meg az is, hogy par kulso parameterbol majd idegenek elfontik, ki az az eselyesebb. az ilyen baromsagok, h kek vagy zold a szeme az illetonek normalis embernel nem szamitanak.
2021. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%
Öö és emberileg milyenek vagytok? Mert arról h hogyan öltözködtök meg milyen a hajatok szine hát nekem sokat nem árul el a személyiségetekről.
2021. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
98%

Ez valami vicc? Kiegészítetted azzal hogy milyen szímű a szemetek? Én kb 32 éves koromig azt sem tudtam hogy a saját szemem milyen színű. Magyarul kiaphasztérdekel?


A többi adat is kb hasonló mélységig jellemez egy embert.



De legalább tudok válaszolni. A másik csajnak van több esélye, mert ő legalább nem tesz fel ilyen végtelenül ostoba kérdéseket.

2021. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!