Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hány engedélykérésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány engedélykérésetek van messengeren?

Figyelt kérdés
Ebből hány tipikus nice simp guy jellegű? (Bókol kedveskedik de ha nemet mondanál lennél az utolsó büdös minden is xd)
2021. febr. 24. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Nájszszimguj??? Mellesleg nem használok messengert.
2021. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15-20, ez az elmúlt három év termése. Ha okosabb lettem volna, kevesebbnek írok vissza.
2021. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Soook. És még mennyi függőben lévő ismerősnek jelölés. 80%-a férfi, akikkel nem ismerjük egymást, és nem vagyok rájuk kíváncsi:)))))
2021. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs fent semmilyen képem Facebookon, nem is használnám, ha nem lenne muszáj. Szóval összesen egy engedélykérésem van, egy nyomi általános iskolai osztálytársam az, akivel múltkor véletlen összefutottam és felismert. Ez a volt osztálytársam szerintem pont ilyen jellegű.
2021. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ötöt látok.

Egy román nevű csávó (? a profilképét nem tölti be), egy misszionárius (!), az egyik barátnőm egyik kamuprofilja (😂), talán az egyik rokonom, meg egy leszbikus csaj.

2021. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem az arabok zaklatnak általában, pedig egy 5 éves semmilyen profilképem van, semmit nem osztok meg és semmi nem nyilvános az adatlapomon :D de feltételezik, hogy nunim van, úgyhogy így is írnak a kedves keleti úriemberek.
2021. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
20 biztos hogy van, főként arabokból és romákból áll.
2021. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10. Ebből 1 pasi írt egy nagyon gagyi ismerkedős szöveget, egy koreai csaj írta le az e-mail címét, hogy ott szeretne tanulni ahol én és írjak neki emailt (???) a többi pedig "nem ismerjük egymást, de van ez a cég és otthonról végezhetnél munkát".
2021. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
0
2021. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
0, mivel a kepeim csak ismeroseim szamara lathatoak es van annyi eszem, hogy az egesz profilomat privatra allitottam, illetve nem irakalok semmilyen nyilvanos csoportba, cikkhez stb. aprofilkepem ugyan latszik, de viszonylag tavoli kep es semmi kihivo nincs benne.
2021. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!