Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25/N-ként sosem dolgoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25/N-ként sosem dolgoztam még. Így nehezebb lesz párt találnom?

Figyelt kérdés

Röviden:

14 éves korom óta nagyon komoly szorongásos beteg vagyok. Az okait most nem fejteném ki, a lényeg, hogy számos pszichológust és pszichiátert is megjártam. Most gyógyszereket szedek, antidepresszánst, nyugtatókat. Próbálok tenni a betegség ellen.

kívülről semmi nem látszik. Egy ápolt, csinos lány vagyok, sminkelek, magassarkút hordok, dekoltált ruhákat, stb.

Viszont a helyzet nagyon durva. Egyedül boltba sem merek menni, kb. sehova. Otthon élek a szüleimmel, és most csinálom a mesterképzést. Viszont ez is annyira megvisel, hogy kétnaponta hányok, és lefogytam a stressztől 6 kilót.

Próbálom megoldani, de nem könnyű, főleg, hogy sokszor az orvosok sem tudnak nagyon mit tanácsolni.


A kérdés, amiért ezt kiírtam: mint írtam, semmi munkatapasztalatom. Gáz vagy sem, sajnos így van. Gimi után 2 évig otthon maradtam, annyira durva volt a helyzet, aztán megcsináltam egy BA képzést. A barátaim, stb. senki nem tud róla, hogy ennyire durva a helyzet, általában hazudok nekik.

Viszont anno az exemnek elmondtam, hogy mennyire gáz a helyzet, meg hogy nem dolgoztam, és teljesen visszaélt a helyzettel. Azóta félek.

Rengeteg pasi kérdezi, hogy mit csinálok (társkeresőkön) és amikor annyit mondok, hogy csak tanulok, akkor ez nekik nem szimpatikus.

Én szeretnék dolgozni, csak az majd akkor lesz, ha túl leszek ezen a nagyon durva korszakon. Vagy jobb lenne hazudnom?

Mármint, hogy hazudjam be, hogy dolgozok? Tényleg gáz lenne?


(Az állapotomra nem kérek megjegyzést,tudom, hogy rossz, és mint írtam, kezelés alatt vagyok, immár ez a 5. orvosom).


2021. febr. 24. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség. Aki normális, meg érti és el fogadja. Te meg figyeld a jeleket, ha ki akarna használni. Ha őszinte vagy, max segít tullepni és támogat, ha normális. Ha viszont titkolozol, akkor később lehet rossz vége. Nyilván ne ezzel kezdd, de ha ugy érzed, megbízható a srác, beszélj vele erről.
2021. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy nehezebb lesz,ki a fene akarna eltartani?
2021. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Mintha rólam írtad volna. Egyedül én sem merek elmenni szinte sehova.
2021. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a munkatapasztalat hiányával van itt gond. Az alapvető problémát kéne megoldani és utána társat keresni. Ha boltba félsz egyedül lemenni, akkor hogy akarsz munkát meg párkapcsolatot? Ehhez egy olyan partner kellene, aki a végletekig toleráns, hazudni meg nem érdemes ezekkel kapcsolatban.
2021. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Behazudod, hogy dolgozol, de hogy lesz abból pénz a rezsibe?
2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem szintúgy szorongással küzdött és hasonló helyzetben volt mint te (bár ő egy képzést se tudott elvégezni mert a felénél már nem mert bejárni) de volt egy álma hogy eladja a rajzait és mivel szerettem így simán benne lettem volna hogy egyedül majd én dolgozom míg ő próbálkozik az álmával. Rajtam kívül egész életében senki se próbálkozott be nála hosszabb ideig szóval mondanám hogy elég nagy hátrány tud lenni, de nem lehetetlen. 21/F
2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én értékelném az őszinteséget, és ha egyébként szeretjük egymást , nem lenne ezzel bajom.

Viszont ezzel együtt én azt tanácsolnám, hogy előbb valamennyire tudj párkapcsolat nélkül teljes életet élni, aztán kezdj csak párkapcsolatot keresni. (33/F)

2021. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szintén (ex-)szorongásosként az a fura, hogy egyedül nem mersz menni sehova, de pasid már volt. Ez mindig meglep a szorongásos emberekben, mert nekem sokkal könnyebb volt megtanulni köszönni meg telefonálni, mint pucérkodni meg szexelni.
2021. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

egyetertek a 4-essel. itt nem az a gond, hogy 25 evesen nem dolgoztal meg, hanem, hogy szorongsz, a boltba se tudsz elmenni, igy nem lehet parkapcslatba kezdeni.

szerintem eloszor magadat tedd rendbe, addig hanyagold az ismerkedest.


az erdeti kerdesre valaszolva: szerintem ezen senki nem fog fennakadni. en is 25-26 evesen kezdtem el dolgozni rendes allasban, mert 5 evfoyamos gimibe jartam, aztan megcsinaltam egy OKJ-t, egy alapszakot meg egy mestert.. igy kicsit elkestem, de ismerkedesnel sosem volt ebbol gond. elmondtam, h meg tanulok es kesz, nem firtattak, hogyan, miert, nem szamolgattak az eveket, h mar x ideje dolgoznom kene.

normalis ferfit ez nem fog erdekelni. amugy meg vannak sokan, akik 25 evesen meg tanulnak ilyen vagy olyan okbol kifolyolag, nem olyan extrem dolog ez.

2021. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Férfiként teljesen leírtad volna magadat egy ilyen dologgal, eláshatnád magadat.

Nőként nem egészen, viszont nekem nem volna vonzó az ilyen, nem akarnék egy ilyen nőt.

2021. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!