Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek okozna bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek okozna bármi problémát társkeresésnél, ha a srác rá lenne crusholva Scarlett Johanssonra és jobban gerjedne rá mint rátok?

Figyelt kérdés

Persze nyilván nem vallaná be ezt, de kiderülne valami módon (túlzott közösségi médiás aktivitás a nő irányába, esetleg valakitől visszahallanátok, vagy lebukna valamivel vele kapcsolatban, szóval értitek).

Illetve változtatna-e bármit a dolgon hogy nem egy kvázi "elérhető" valakire van rákattanva az illető (tehát nem egy osztálytársatokba vagy a szomszéd lányba), hanem olyan valakibe aki úgyse lesz sose az övé, sőt még csak találkozni se valószínű hogy valaha fog vele? Így működhet kapcsolat?



2021. febr. 25. 00:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha téged sem zavarna, hogy "rá lennék crusholva Jason Momoára" és jobban gerjednék rá, mint rád. xD
2021. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna, mert ez azt jelentené, hogy agyilag megrekedtél egy nyolcéves hülyegyerek szintjén, én meg nem vagyok pedofil, és felnőtt férfit keresnék inkább.
2021. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Össze se jönnék ilyen emberrel. Nekem utoljára 16 évesen volt ilyen korszakom. Számomra elrettentő, ha valaki még mindig ott tart, hogy bálványoz egy általa személyesen nem ismert embert. Inkább egy elérhetetlen emberhez menekül fejben, ahelyett hogy egy értelmes és teljes kapcsolatot kialakítana az életben.
2021. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lányt kell keresned, akinek szintén van ilyen hóbortja.

Nekem is vannak híres crushjaim.

Az egyik volt párom (akinek nem voltak) konkrétan féltékenységi rohamot kapott mikor meglátta hogy a kedvenc színészeimet követem instagramon és néha belájkolom a képüket. Szakítani is akart velem, merthogy nekem ők jobban bejönnek (mondjuk ez esetemben nem így volt, de mindegy).

Ha találsz egy csajt aki nyíltan felvállaja hogy ő még szex közben is Leonardo DiCapriora gondol, akkor azt nem fogja zavarni. Rengeteg ilyen van, sok sikert!

24n

2021. febr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem így nem tudsz komoly párkapcsolatot kialakítani mert nem szereted a masikat.

Szexkapcdolatban nem érdekelne, de komoly párkapcsolatot meg családot nem akarok egy ilyen fickótól.

2021. febr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy rákrussolva???
2021. febr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tini párkapcsolatok kategória!
2021. febr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van velem, mert akit igazán akarna, nem elérhető :D. Jó vicc.

Amúgy nem kell ilyen pasi, tinikorban is iszonyatosan gáznak gondoltam, már akkor sem értettem, hogy lehet ennyire rákattanni egy hamis képre, felnőttként meg végképp nem értem.

Persze az nem zavar, ha jó színésznőnek tartja, meg szépnek, meg nem tudom, és követi valami platformon, és várja az

j filmjeit, de egy teljesen ismeretlen emberre "crusholni" az én szememben gáz.

2021. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem nekem okozna gondot a társkeresésnél, hanem az adott fiúnak :) Ha megtudnám ezt, akkor eléggé csalódnék és kiábrándulnék (már ha addig lettek volna érzéseim), tízévesen még oké ez a rajongás, de felnőtt emberek esetében, felnőtt párkapcsolatban ennek nincs helye. A gyakorlati probléma meg nyilván az lenne, hogy jobban gerjed a csajra, mint rám- most nem azért, nem nézek ki rosszul, sőt, de nem vagyok mindig profin sminkelve, nem retusáltak a fotóim (amiket élőben főleg nem tudnék hozni), nincs mindig tökéletes megvilágítás körülöttem és egyébként sem egy egész stáb dolgozik a megjelenésemen 0-24/7, szóval akármilyen jól is nézhetek én ki, hús-vér nőként a mindennapokban esélyem sincs felvenni a versenyt valakivel, akit filmekben és magazinok címlapján látni egyedül.
2021. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
normalis ember ezeket a nagy crushokat 14-15 eves kora utan kinovi. tehat feltekeny nem lennek, inkabb az ertelmi szintjet minositene, ami szamomra taszito lenne. az meg elrg aggaszto, ha jobban gerjed valakire, akinek soha kozelebe se kerulhet, mint a hus-ver baratnojere, aki ott van mellette. agyilag zokni az ilyen ember szerintem.
2021. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!