Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent, meggondolta magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Legutóbb megkérdeztem szerintetek lekoptatott vagy van kiskapu. azt írta mindenki hogy ez off. oke, én ezt el is fogadtam.

erre tegnap likeolta egy képem és bekövetett instagramon.

nyilvánvalóan ez az érdeklődés kifejezése.


ez most csak szerintem seggf*jség ? kétes jeleket küldeni?

Azt írta nem lenne korrekt ismerkednünk, mert most éppen ismerkedik valakivel. persze ez így korrekt. viszont az hogy kétes jeleket küld nem az. vagy meggondolta volna magát. kb 3 nap telt el a "megbeszéltek óta"


2021. febr. 25. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talonban vagy tartva, ha mégsem jönni össze a másikkal.


Amúgy meg lehet csak szimplán bekövetett, ne gondold túl.

2021. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy kerdest meger, hogy akkor most mi van. Ha epp ismerkedett massal amikor betoppantal, akkor tenyleg oszinte es korrekt volt. AZt gondolnam, hogy kar, hogy lecsusztam rola. Lehet nem lett semmi a masikbol. Erre is azert van jo nagy adag esely, ritka, hogy egybol minden stimmel. Szerintem ugy gondolta, hogy jelzi, hogy mar szabad. Mindenkeppen vedd fel vele a kapcsolatot. Ebben az esetben az se zavarna, ha talonban tartana, mert szimpatikusnak talalt, csak eppen akkor mas volt mar a kepben. Ne legyel harci idegben, szerintem ez pozitiv. Ha viszont meg mindig nem szabad, akkor energiat nem tennek bele, keresnek tovabb, aztan majd az ido eldonti, hogy lesz-e kozos jovotok, amikor mindketten szabadok vagytok.
2021. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de most eleted minden lepeset majd tolunk varod, hogy dontsuk el?


Te mit gondolsz, mit erzel a dologgal kapcsolatban? Akkor tedd azt.

2021. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Kétes jeleket küld? Azért mert likeolta egy képed, meg bekövetett? xD Ez elvileg a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tini...
2021. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 azt hittem az oldal lényege a kérdés feltétel, ha nyűg válaszolni ne tedd. ennyire egyszerű. nem azt kérem, hogy döntsd el haha nyilván arra vagyok kíváncsi mások hogy látják.


#4

igen ez kétes jel, nyilván érdekel a pasi azért foglalkozok vele

2021. febr. 25. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt írta nem lenne korrekt ismerkednünk, mert most éppen ismerkedik valakivel."


Erre a mondatra nagyon figyelj oda, mert EZ a lényeg. A többi csak felesleges blabla, hogy figyelmet kapjon. 26N

2021. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit. Akkor írt volna. Az hogy instán bekövet és likeol, biztos tetszett neki a fotód és ennyi. Nem kell ebbe többet látni mindjárt, engem is likeolnak olyanok, akik lekoptattak.
2021. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ismerősöket általában bejelölik, ennyi. Az instahuszároknak meg minden követő számít, úgyis visszaköveted.
2021. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!