Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítséget kérnék, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék, mi a véleményetek, alakulhat ebből valami? (sztori lent.?)

Figyelt kérdés

Kezdem a legelején: 20 éves fiú vagyok, másodéves az egyetemen. Elsőben (még bőven a jelenléti oktatáskor) megismertem egy srácot, akivel hetente egyetlen közös óránk volt. Megszólítani nem mertem, de egyik órán véletlenül sikerült belenéznem a szemébe és rögtön elmosolyodtam úgy, hogy még kontrollálni sem tudtam. Ezek után még pár hétnek kellett eltelnie, aztán megszólított egy tananyaghoz kapcsolódó kérdéssel, mikor óra előtt a folyosón várakoztam. Végül elég jóban lettünk, szerencsére rákövetkező félévben is lett közös óránk, amin már egymás mellé ültünk.

Bejelöltük egymást facebook-on. (Arra gondolok, hogy annál a mosolynál szerintem világossá vált számára a szándékom, mégsem került utána, ez biztató.) Aztán eljött a távoktatás... írásban nem igazán tartottuk a kapcsolatot, bár megvolt ismerősnek. Aztán végül pár hónap elteltével írtam neki üzenetet, amelyre válaszolt, onnantól kezdve kisebb megszakításokkal folyamatosnak tekinthető a beszélgetésünk, videochatelni is szoktunk. Ráadásul telefonszámot is cseréltünk:D

Megbeszéltük, hogy a korlátozások feloldása után elmegyünk beülünk valahová.

Szerintetek van rá esély, hogy érdeklik a fiúk? Mit tudok tenni még esetleg, amivel utalhatok a helyzetre, de nem teljesen nyíltan?



2021. febr. 25. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá!:) #10 Miért nem lehet elfogadni, amíg nem téged környékez egy meleg?
2021. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltékeny, hogy nem neki udvarol egy helyes fiú :P.
2021. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Lehet...
2021. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kezelteted a ferde hajlamodat kérdező-?
2021. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%
Ezt meg a többinek küldöm: [link]
2021. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Már ne haragudj, de senki nem beszélt házasságról, főleg nem egyházi házasságról nem! Ne vigyük már el ezt a kérdést is.
2021. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!