Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért flegma, bunkó?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon kedves és normális srác vagyok, de nekem valahogy nem megy személyesen az ismerkedés, de Facebookon például szívesen ismerkedek/ismerkednék korombeli, 18-20 éves lányokkal. Némelyikkel egész jól el lehet beszélgetni már a kezdetektől, viszont a legtöbb nagyon bunkó. Pedig semmi olyat nem írok nekik, egy "szia, van kedved beszélgetni?"-re nem tudnak nem bunkó választ adni.

Ez miért van?



2021. febr. 25. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Megvan nekik... 🤷‍♀️
2021. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%

Ezt már én is többször tapasztaltam, itt a GYK-n is.


Egyszerűen nem tudom én sem az okát, pedig én kedvesnek és normálisnak tartom magam.


19/F

2021. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
Pontosabban, én is
2021. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Mert a Facebook és a gyk nem ismerkedésre való, ők se arra használják, én se. Futottam bele már olyanba többször is, hogy így rám írt valaki, én udvariasan visszaírtam, hogy nincs kedvem beszélgetni, erre mindenféle kurvának nevezett. Azóta az ilyen kérdésekre hangulatomtól függően vagy bunkón válaszolok, vagy egyből tiltom az illetőt.
2021. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Valóban bunkók a lányok, vagy csak nem teljesítik a társadalmilag rájuk erőltetett, "mindenkivel legyél kedves, előzékeny és megalkuvó" sztereotípiát? :)
2021. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Sose legyél nagyon kedves a csajokkal, mert mindig a lúzerpályán maradsz. Ez nem azt jelenti, hogy legyél bunkó. Dehogy! De nem legyél túl kedves velük, ne tegyél meg nekik mindent, lássák rajtad hogy van tartásod és jellemed. Tudni kell nemet mondani a csajoknak, nem pedig szaladni utánuk mint egy lógó nyelvű kiskutya, mert akkor semmibe vesznek...
2021. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
mert ez a divat.hugom 16éves és úgy szájbarúgnám. azt hiszi ez menő..
2021. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért van facebookom, hogy ismerkedjek, nem arra való.
2021. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

"szia, van kedved beszélgetni?"


Erre nem is egyszerű nem bunkón reagálni.

2021. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Amikor valakivel elkezdesz beszélgetni akármilyen felületen, akkor vállalod, hogy bárhogy reagálhatnak. Ha nem tetszik, hagyd békén őket. Nem is ismered őket, de reagáljanak úgy rád, ahogy elvárod. Egy újabb kedvesrendes.
2021. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!