Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső nők ennyire selejtek vagy csak sokan hazudnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban ismerkedtem 10 lánnyal kb, és ebből 4-5 olyan indokot hozott fel, amiért végleg lemondta a randit, beszélgetést több napos chatelés után, miszerint rosszul van / az egészségi állapota nem teszi ezt most lehetővé / valami betegséget diagnosztizáltak nála.


Komolyan, közel 50%-os arányban? Én is voltam ismerkedés alatt koronás, leírtam nevetve, hogy majd 5 nap és tuti vége,folytassuk addig online, de ez...?



2021. febr. 26. 04:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Főleg csak hazudnak. Nem tudnak egyszerre két randira elmenni, és te esel ki a selejtezőn. Valami kifogást pedig mondani kell.
2021. febr. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Hazudnak.
2021. febr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem betegseggel nem szórakoznak. Senki nem olvasná magára ha nem igy lenne
2021. febr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is lehet, hogy azért nem lehet megmondani a valós indokot, hogy pl beszèlgetès közben rájött, hogy full bolond vagy, mert, ha tényleg nem vagy szàzas, és őszintén utasít vissza, akkor majd keresed, zaklatod, írogatsz neki máshol, stb.

Nekem volt már ilyen. Csomóan fèlnek őszinték lenni, hogy pl meggondoltàk magukat, mert gáznak talàlnak, mert senki sem tudja, hogy hány elmehàborodott rohangàl mèg.

2021. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

A nők RENGETEG pasival ismerkednek egyszerre. Olyanok, mint egy munkahely, ahol meghirdettek egy üres állást: nagyon sokan jelentkeznek. És neked ebből a mezőnyből kell nyerned.


Valószínűleg a te esetedben is egyszerűen csak az a magyarázat, hogy egy másik jelentkező volt a befutó. Te elszórakoztattad, de valamelyik (vagy több) pasas vonzóbb alternatívának bizonyult.

2021. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerre több vasat tartanak a tűzben. Mondjuk rá, hogy amíg rá 10 pasi írogat, addig te írogatsz 3 nőnek. Így ha nem vagy olyan érdekes mint a másik 9 akkor mehetsz is.


Ja igen, Tinderre meg csak úgy is feljárnak, hogy "unatkozom". Ilyenkor meg szórakoztasd csak úgy, de ha fejre állsz se lesz belőle semmi.

2021. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
igen, lehet, hogy hazudnak, de valoszinu, te is eleg selejt vagy, ha mindenki visszautasit.
2021. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Igen, hazudnak, és igen, ennyire selejtek. Amelyik nő egy kicsit is normális, az elkel, mielőtt társkeresőre regisztrálna.
2021. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem viccelek, a héten 5 különböző nővel randizom, szerdától kezdve minden nap 1-gyel. Simán kinézem belőlük, hogy nem csak velem ismerkedtek, hanem volt jó pár srác, akiket lekoptattak részben azért, mert én feltűntem. Ilyen szempontból sajnálom, hogy a f@*sz rosszabbik végén állsz.
2021. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki betegségre hivatkozva mondja le a randit/további ismerkedést, megjegyzi,hogy szívesen folytatja tovább ha jobban lesz,kéri,hogy legyél türelmes addig.

Ha nincs ilyen magyarázat egyszerűen leráz, nem akarja azt írni,hogy nem akar tovább ismerkedni, de megbántani/magyarázkodni sem akar.

2021. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!