Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként problémám van azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként problémám van azzal hogy kimutassan a szimpatiámat egy férfinak ha tetszik. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy bár fiatal vagyok (ugye nincs sok tapasztalat) és sokan nem értik hogy miért nincs párom, ennek ellenére tök sikertelen vagyok szerelmi ügyekben.


Sokat gondolkodtam azon hogy miért és úgy gondolom, hogy az egyik oka hogy sokszor nem tudom kimutatni a tetszésemet az adott férfi felé. Másoknak ez a finom nőiesség, laza flört, összességében ez a viselkedés zsigerből jön, nekem nem.


Nem vagyok neveletlen vagy bármi ilyesmi, nem így értem. Csak valahogy ha van valaki aki tetszik nem jönnek automatikusan azok a viselkedésformák, gesztusok, amikből a másik látja, érzi hogy vonzalom van.


Közvetlen vagyok és barátságos de inkább olyan haveri módon így utólag belegondolva és ez nem célravezető, mert így a másik fél (szerintem, ill a kevés tapasztalat alapján) nem tudja hogy igazából mi van bennem.


Nem tudom egyebként ennek az okát, hogy miért vagyok ilyen, azzal is aki egyébként tetszik és akit nem havernak tekintek.


Szóval más lányoknak, nőknek ez valahogy egyértelmű, automatikusan jön, nekem viszont nem és szeretnék ezen változtatni.



Szeretném kimutatni a másik felé hogy tetszik, de nem úgy hogy ajtóstul rontok a házba.


Hogyan tehetném ezt meg? Hogyan "hívjam elő" (hu de hülyén hangzik:D) a nőiességet, hogyan ne legyek haveros azzal aki tetszik? Mik ezek a gesztusok stb?



2021. febr. 26. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A mosoly az első. Nem az erőltetett, hanem az a finom, alig észlelhető (naná, aki akarja ezt is észreveszi!) pici ajakhúzás. Amikor már beszéltek, akkor lehet a mosoly szélesebb, enyhe kacagással, főleg, ha számodra is érdekes, vicces dolgot mond a fiú.

Következik a hajaddal való manipuláció. Egy kedves hátra vetése a hajadnak, hogy látszódjék az arcod egyik fele. Párperc múlva jöhet ugyanez a másik felén. Közben a sok (de nem erőltetett) mosoly.

Később jöhet egy kis karsimogatás. Ha ebből nem ért, akkor mondj le róla.

Beszéd közben is igyekezz mosolygós arcot vágni, de ne állandóan mosolyogj, mert az már erőltetett. Gyakorold ezeket a tükör előtt.

Ffi.

2021. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktus, mosolygás. Megdícséred valamiért a férfit, mert azt szeretik. Keresd a társaságát, érdeklődj iránta. Ő már innen nagyjából tudni fogja mi van. :) Esetleg ha már jól étzitek magatokat együtt, beszélhettek egy ideje, akkor felhohatod, milyen jó lenne kettesben is találkozni és ismerkedni. Ha bejössz neki kapni fog az alkalmon és elhív. :) Többi adja magát. Kicsit többet éreztess mint baráti közeledés. Legyen egyértelmű, hogy ez nem haverkodás hanem kicsit több.
2021. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Pszichologus tud segiteni.
2021. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3 mp feletti szemkontaktus az erdeklodes jele. Az elso valaszolo leirta, hogy mik azok a tipikus viselkedformak, amit a masik nem felismer. Amelyik ezekre nem reagal, azokat jobb kerulni, mert vagy foglaltak, vagy serultek, vagy melegek.
2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne rettegni a sérüléstől vagy h megmutatsd ki is vagy valójában.
2021. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a finom nőiességen múlna, én se vagyok finom nőies és nekem pl. nem volt bajom az ismerkedéssel sosem.

De azért nyilván nem árt, ha valamilyen módon jelzed a szimpátiádat, mosoly vagy beszélgetés, amikor tényleg meghallgatod és odafigyelsz a másikra, alapvető kedvesség bőven elég nekik :D


De csak akkor, ha tényleg érdekel, nehogy nevess vele, ha amúgy nem tartod viccesnek :D

2021. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez mind hasznos!:)


Jöhet még!

2021. febr. 26. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fordított nemekkel vagyok így, szóval átérzem a problémád :D


Sajnos nálam az lett a vége, hogy nagyjából ugyanúgy viselkedem azokkal akiket csak kedvelek, mint azzal aki jobban is érdekelne - folyamánya: mindenki kb. ugyanannyira kedvel és senki sem jobban.


Mindegy, ez van, nem mindenkinek mehet ez a dolog. El kell fogadni, ha nem megy. Nálad mi az ok? Én ronda vagyok, azért nem tudom jobban kimutatni.

2021. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!