Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is lesz férjem, a magasságomtól eltekintve, ugye?

Figyelt kérdés

Még nagyon fiatal vagyok, de néha rám tör a félelem, hogy nekem nem lesz se barátom, se férjem, mert 183 cm vagyok, egyáltalán nem vagyok telt, de nem látszanak a csontjaim sem, teljesen arányos vagyok, volt már egy pár fiú akivel alakult, de a magasságom miatt visszautasítottak, aztán rájöttem, hogy egy nálam alacsonyabb fiúnak nem fogok “kelleni”. Így is lesz barátom, férjem?

Hol lehet “találni” magas fiúkat? 🤔 Vannak még egyáltalán?

Azt vettem észre, hogy a magas férfiak IS az alacsony lányokat kedvelik. Van még olyan magas ( 187-8 cm + ) férfi, aki a kimondottan magas lányokat kedveli?



2021. febr. 26. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hol lehet találni magas fiúkat? Ez egy igazi felnőtt kérdés, gratulálok! Miért nem mész az ilyen hülyeséggel a tini rovatba?
2021. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk csak 182 centi vagyok, de nem zavarna ha egy nő egy-két centivel magasabb.
2021. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 172 cm-es pasi létemre volt 180 feletti barátnőm. :) Előnye, hogy vehetett fel magassarkút, mert az már nem osztott-szorzott. :)
2021. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kifejezetten a magas lányok tetszenek. Nálam persze ne legyen magasabb, de hozzád képest még van 1-2 cm előnyöm, szóval ez nem lenne gond.


A 183+ fiúkban azért nem olyan ritka, könnyen találsz majd.


Arra figyelj, hogy ne legyél nagyon fiús, legyél ápolt, emeld ki a nőiességed. Legyen szép hosszú hajad, a nagyon jól mutat a magasságodhoz.


Az sem baj, ha kicsit edzel, persze ne fiúsan testépítő legyél, de egy izmosabb has, tónusos váll nagyon vonzó tud lenni.


Gondolom a lábaid sem rövidek, ami szintén nagy előny egy lánynál, sőt, ha megnézed a modellek is a te magasságodban vannak. Érdemes kicsit edzeni vádlira. Egy szép vádli látván azonnal szerelmes leszek.


Nem kell cicababának lenned, de legyél egy vagány csaj, aki ad magára, és hidd el megtalál a szerelem!

2021. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen a magas lanyokat kedvelem, megha most alacsony is a baratnom. Nem ettol fugg, hogy lesz-e ferjed.
2021. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A magas lányoknak mindig jó pasijuk van

Én 192 vagyok, de férfi:)

2021. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki is mondták, hogy a magasságod volt a probléma vagy ezt csak gondolod?

Veled egymagas (180-185 cm) pasi rengeteg van, sokuknak nem számít a magasság. Egy kifejezetten langaléta 190 felettinél meg jó nagy előnyöd is lehet.

2021. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 😊❤️
2021. febr. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!