Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem talál társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem talál társat mert nem kell senkinek akkor milyen külső és belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie? Ismertek ilyen nőt személyesen?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Atyaég rengeteg oka lehet annak hogy nöként egyedül marad az illető, kezdve attól hogy egyedül akar maradni a rondaságon meg az igénytelen elhízáson át az elmebajig bármi oka lehet

Nincsenek "követelmények"

2021. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem ertem ezeket a listazott elvarasokat. Magadnak akarj megfelelni. Legyel jobb minden nap, mint amilyen most vagy. Kulsoleg es belsoleg is fejlodni kell. Nem masok miatt, magad miatt. Megnezed a google-n, hogy mi a BMI keplete, raallsz a merlegre es egybol kideul, hogy a tarsadalom elhizott 60%-ban, vagy vagy nem. Ennek megfeleloen cselekszel. Oltozkodes, frizura, smink. Mindig lehet valamin javitani, vannak ra szakemberek, de a netes is talalsz tippeket. Dohanyzas, alkohol, drogok. Van akinek meg olyanok is szamitanak, hogy allatok, szemuveg, anyagi helyzet. Ez mind kulso dolog, de az osszesen tudsz valtoztatni. Belsonel ugyanigy. Onismeret, onfejlesztes, tarsas kapcsolatok, kommunikacio. Sosincs vege, mindig van hova fejlodni. De ezt nem masokert kell megtenned, hanem magadert. Ha valamirol lemondasz, mert neked az nem felel meg, azt is lehet. Azzal az elerheto jeletkezok szamat csokkented. Ha mindenre nemet mondasz, akkor meg semmi nem fog valtozni. Rajtad all.
2021. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy példát felhoznék: Ismerek egy lányt aki nem csúnya, de nem is kifejezetten szép, viszont fiatal.

Annyi ész sajnos nem adatott neki mint egy kosár molylepkének, viszont nagyon kedves teremtés, közvetlen minden sráccal, barátkozós és beszélgetős.

Nyilván nem érti miért nem kell senkinek tartós kapcsolatra, azt gondolhatja hogy nem elég szép és ez a hiba, bár nem tudom.

Közben szerintem bájos csaj, viszont mivel bármilyen fiúval leáll flörtölni, miközben folyton valamelyik foglalt srác után futkorászik, ezért nem veszi egy srác sem komolyan, az összes férfi legfeljebb kihasználja és aztán elzavarja mert nem fogja fel hogy a személyisége lehetetlenné teszi hogy értelmes férfi komolyan vegye mint nőt, és komoly szándékkal közelítsen felé.

Egy ringyót egyetlen férfi sem vesz komolyan, mert túl egyértelmű mire számíthat tőle az ember, ebből pedig egy férfi sem kér.

Ez csak egy típus, akit én ismerek és felhoztam, de ezer más oka is lehet a női sikertelenségnek.

2021. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Magamat ismerem, így példaként: kóros soványság (170/47), ezzel együtt természetesen laposság, ronda arc, mell(hely)ig érő, de attól még pocsék minőségű haj, kicsivel még éppen az ért. fogy. szint fölötti (2 számjegyű) IQ, 0 humor és "tartalom", illetve ha már a 2-es felhozta, sosem dohányoztam és drogoztam, alkoholt pedig a lassan 30 évem alatt összesen max. 1 liternyit fogyasztottam el, de lehet, még annyit sem.

Röviden: rusnyaság és unalmasság, valamint az ezek kompenzációjára való hajlandóság hiánya (tehát pl. nem alárendelődés, nem mindent eltűrés, nem házicselédkedés stb.).

2021. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

4# Bocs de ez édeskevés ahhoz hogy ne találj senkit!

Nem azt mondom hogy hazudsz, de ennyi önmagában nem elég ahhoz hogy ne akarjon tőled senki semmit.

Mondjuk ha ezt megdobod még egy rakat önbizalomhiánnyal, teljes kommunikációképtelenséggel (ami neked biztosan nincs, látszik) vagy valami más dologgal, pánikbetegség vagy hasonló, akkor már érthető lenne.

De esélyes hogy az igényeid is szerepet játszottak

2021. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Jelen. 167 cm, 52 kg, nulla mell, tul vekony derek, tul szeles csipo, csunya vaskos vadlik es vastag boka vekony combhoz, rovid karok, teljes aranytalansag. Ezek mind mozgassal nem javithato tulajdonsagok.

Nagy gorbe orr, csunya szogletes arcforma, ferde also allkapocs, csale fogak (fogszabalyzoval nem megoldhato, amugy alul es felul is szep sorban vannak, csak az allkapcsom van teljesen elcsuszva), szemekre ralogo szemhejnak koszonhetoen szomoru sharpei kutya tekintet, aszimmetrikus ajkak, mikieger formaban "kopaszodo" homlok, nagy elallo fulek. Hullafeher szeplos anyajegyes sepruvenas szar minosegu bor, rossz minosegu vekony szalu haj.


Szerintem a belsom nem veszes, kicsit depresszios, szorongos, szocfobias vagyok a kinezetem miatt, meg nonstop szegyellem magam es legszivesebben elsullyednek a fold ala, de amugy baratsagos es empatikus vagyok es en pl hajlando lennek alarendelodni.

2021. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

6# esetében nem merném azt mondani: biztos te is kellesz valakinek, mert ezt a típust is láttam már, és nem túl vonzó, mármint ha a csúnya jellemvonások egy rakáson egymáson vannak az túl ilyesztő, sajnálom az ilyen lányokat.

Viszont volt alkalmam megismerkedni enyhén csúnya lányokkal is, és legtöbbre azt mondanám hogy igazából külsőre még elmegy, és aranyossággal és kedvességgel sokat lehet kompenzálni.

Pl. egyik akinek bejöttem amúgy, én persze végül leráztam, de egy teljesen normális srác akivel együtt ittam elárulta hogy belé szerelmes régóta, pedig a csaj ronda és kissé bunkó is szerintem

A csaj pedig szerintem a mai napig mások felé kacsintgat, ahogy elképzelem

2021. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

5: Dehogy kevés. Egy nő számára nincs nagyobb hátrány a rondaságnál, az már eleve durván lecsökkenti az esélyeit, szinte teljesen ellehetetleníti. Ha emellé még nem is szórakoztató társaság, az úgy már van annyira szerencsétlen kombó, ami bőven elég a sikertelenséghez.

Bár igen, az igényeim... Logikusan és igazságosan hangzik, hogy ha már én ilyen "jól sikerült" vagyok, akkor örüljek annak a kategóriának, akit amúgy semelyik nő nem kívánna még az ellenségének sem, de nem megy, nem tudom megerőszakolni magam, és pusztán ezen észérvek alapján megkívánni őket, vonzódni hozzájuk. Tény, hogy ez is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ott tartok, ahol.

2021. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:

#8, #5 csak csajozni akar, nyugi. Itt neki mindenki tetszene, csak a belső értékeiteket venné észre. Ja nem.


A kérdésre vàlaszolva

-buta, mint egy lepke,

-ronda,

-r1banc,

-előzők szabadszàmú kombinàciói is szàmítàsba jöhetnek.

2021. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Arra gondoltam 8# hogy ha csak olyan a többi nő számára is vonzó férfiak érdekelnek téged, akkor nyilván esélytelen vagy egy versenyben, ez evidens.

De egyáltalán szoktál te ismerkedni (nem többet, csak ismerkedni, barátkozni, esetleg flörtölgetni) csendes nem túl népszerű srácokkal?

Vagy egyáltalán szoktál-e ismerkedni?

Az hogy nem vagy szórakoztató, mégis kit érdekel szerinted?

Mert nem az a dolgod hogy szórakoztasd a férfit, hanem hogy elérd hogy ő szórakoztasson téged.

A rondaság tényleg durván visszanyomja a lehetőségeidet, na de ha hozol külsőleg egy elfogadható szintet ( azaz nem vagy ilyesztően ronda) akkor nem lehetsz esélytelen.

Legfeljebb képtelen lehetsz, ha úgy állsz hozzá a dologhoz hogy véletlenül se legyen esélyed

2021. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!