Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gáz hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy férfi létemre nekem szempont a párválasztásnál a hajszín?

Figyelt kérdés
21/F. Megveszek a barna hajért, de az ismerőseim totál hülyének néznek, mondván hogy teljesen mindegy milyen a hajszíne a csajnak, illetve hogy ha az ember átlép egy bizonyos kort, akkor már gáz ha a hajszínt előnyben tartja. Csak én vagyok így ezzel?

2021. febr. 26. 16:29
1 2
 1/18 Bence_ ***** válasza:
100%
Neked fontos, ennyi a lényeg!
2021. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1.: Megteheted, hogy válogass?

2.: És ha közben befesti? V

2021. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
En meg ugy voltam vele, hogy mindegy csak ne legyen szoke. Aztan egyszer megis volt egy szoke baratnom, neha meg ma is az eszembe jut. De az osszes tobbi nem szoke volt. Semmilyen hatranyt nem jelentett az eletemben. Ez csak nekem volt fontos. Valoszinuleg valami gyerekkori trauma lehetett, amit nem dolgoztam fel. Mar nem is fogom.
2021. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, mindenkinek más a fontos.
2021. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is fontos, hogy ne legyen se szőke, se vörös, se világos barna hajú a pasi. 🤷‍♀️
2021. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem gáz mindenkinek vannak szempolntjai. Azon viszont érdemes lenne elgondolkodni, hogy mi lesz akkor, ha összejössz egy barna hajú lánnyal, aki pár év után megunja a hajszínét és mondjuk vörösre festi? Szakítasz vele?
2021. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos, hogy ne legyen vörös vagy nagyon hóka a srác (itt a bőr színét is gondolok) Amúgy mivel a nagy többség barna így nem nagyban nehezíti meg a dolgod.
2021. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Magasság, testalkat, hajszín, ezek nálam is számítanak. Vannak, amiket vonzóbbnak tartok másoknál ezekben.
2021. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem se jönnek be a sötétbarna vagy fekete hajú pasik, inkább a középbarna, világosbarna, szőkésbarna és néha szőke férfiak. Ízlésre nincs magyarázat
2021. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ma már akkor és addig lesz barna hajú a modern hajfestékek korában, amikor akarja. Tehát bárki lehet barna hajú.
2021. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!