Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 36 éves koráig még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 36 éves koráig még nem volt párkapcsolata, és teljesen tapasztalatlan, annak már elvileg túl késő, és felesleges megpróbálkoznia az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Minden korszaknak megvan a maga sajátossága. Az első csókon, az első randevún vagy szexuális együttléten az ember jó esetben 17-18 évesen, vagy valamivel később (sokan még ennél is korábban) esik túl. Huszon éves korunkban tovább tanulunk, tervezzük a karrierünket, huszon-harminc éves korunkban már családot alapítunk, és saját egzisztenciát alakítunk ki magunknak, 40 éves korunkban pedig a legtöbben a karrierünkre összpontosítunk, 50 éves korunkban pedig még inkább, mert félünk, hogy a fiatalabbak esetleg átvehetik a helyünket. Nem szeretem a sablonozást, de az életben ez valahogy így szokott kinézni. Sokszor úgy érzem, hogy ha 36 évesen a párkapcsolat (és minden, ami ezzel együtt jár) még kimaradt az életemből, akkor már le is késtem róla, és teljesen felesleges még a gondolatával is foglalkoznom (ami rosszul kezdődik, az rosszul folytatódik, és rosszul is végződik/ami nem megy, azt teljesen felesleges erőltetni). Valahogy így szoktam ezekről gondolkodni. Rosszul gondolkodok? Józan tanácsot szeretnék kérni tőletek - és még mielőtt különféle jelzőket kapok - egyáltalán nem az önsajnáltatás motivált, amikor megírtam a kérdést.

2021. febr. 26. 19:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Sosincs késő!
2021. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
valami nagyon nincs veled rendben, ha 36 évesen még nem volt párkapcsolatod. Elő a farbával. Mi a bibi?
2021. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Van itt meg egy 36f incel, azzal menjetek szobara. Ha csak pettingeltek az nem homarsag
2021. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem volt hozzá kellő önbizalmam, és azt tapasztaltam, hogy a saját generációmnak egyáltalán nem kellek (akiknek igen, azok pedig általában 60 felettiek, akik a "friss husit" és a húsz évvel ezelőtti fiatalabb énjüket sírják vissza). Egy picit az is hozzáadott a dologhoz, hogy hallókészülékes is vagyok, ami sokszor megnehezíti a kommunikációt, persze ez (sokak szerint) nem lehet releváns ok. A lényeg, hogy mindig sikerült egy okot találnom arra, hogy miért ne, és bemagyaráznom magamnak, hogy "még nem vagyok kész az ilyesmire, még nem vagyok erre alkalmas, nem tudok mit kezdeni egy ilyen újszerű helyzettel, túl feszült vagyok, állandóan meg akarok felelni a másiknak, még nem vagyok elég jó, stb." Valahogy most kezdem azt érezni, hogy már tényleg jó lenne tartozni valakihez, és próbálom megemberelni magamat, de sokszor úgy érzem, hogy teljesen tapasztalatlanul elindulni ezen a területen már picit megkésett volna. (lehet hogy megint csak magamnak gyártom az indokokat ahhoz, hogy "miért ne sikerüljön megismerkednem valakivel".
2021. febr. 26. 19:22
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Legyünk őszinték?


Igen, egyre kevesebb és kevesebb esélyed van egy kapcsolatra egy társra egy párkapcsolatra.

2021. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
mennyit jársz el otthonról?
2021. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Eddig elvoltál és nem örültél meg, akkor ezek után is el leszel. Amúgy meg minek is vágysz olyanra, amiben nem volt részed és csak azt hiszed, hogy jó?!
2021. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Azt tudom tanácsolni hogy próbálkozz elvált anyukákkal.
2021. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
#8: nem írom le, mert egy életre kitiltanának innen. De b@szódj meg:)
2021. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem neked már nem lesz senkid.


Le merem fogadni, hogy 4 év múlva is egyedül leszel.

2021. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!