Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 36 éves koráig még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 36 éves koráig még nem volt párkapcsolata, és teljesen tapasztalatlan, annak már elvileg túl késő, és felesleges megpróbálkoznia az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Minden korszaknak megvan a maga sajátossága. Az első csókon, az első randevún vagy szexuális együttléten az ember jó esetben 17-18 évesen, vagy valamivel később (sokan még ennél is korábban) esik túl. Huszon éves korunkban tovább tanulunk, tervezzük a karrierünket, huszon-harminc éves korunkban már családot alapítunk, és saját egzisztenciát alakítunk ki magunknak, 40 éves korunkban pedig a legtöbben a karrierünkre összpontosítunk, 50 éves korunkban pedig még inkább, mert félünk, hogy a fiatalabbak esetleg átvehetik a helyünket. Nem szeretem a sablonozást, de az életben ez valahogy így szokott kinézni. Sokszor úgy érzem, hogy ha 36 évesen a párkapcsolat (és minden, ami ezzel együtt jár) még kimaradt az életemből, akkor már le is késtem róla, és teljesen felesleges még a gondolatával is foglalkoznom (ami rosszul kezdődik, az rosszul folytatódik, és rosszul is végződik/ami nem megy, azt teljesen felesleges erőltetni). Valahogy így szoktam ezekről gondolkodni. Rosszul gondolkodok? Józan tanácsot szeretnék kérni tőletek - és még mielőtt különféle jelzőket kapok - egyáltalán nem az önsajnáltatás motivált, amikor megírtam a kérdést.

2021. febr. 26. 19:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ugyan az esélyeid nem túl jók, de ha most sem kezdesz neki, akkor mikor fogsz?
2021. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Én 34 vagyok, nem volt senkim. Kevés nővel sikerült úgy összeismerkedni, hogy akarjak tőle valamit, és barátságtól több sosem lett, mert viszonzatlan maradt.
2021. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Vannak dolgok amiket egy idő után el kell fogadni. Pl 5 évesen valaki űrhajós akar lenni, az még oké.. de 30 évesen is az akar lenni, ott már probléma van, mivel irreális elvárás, sőt.. ismerve a követelményeket, teljesíthetetlen.


Viszont ettől még kiteljesedhet más tevékenységi körben és lehet jó élete.


Én lassan 32 vagyok, hasonló helyzetben.. bár én egyáltalán nem is vágyom egy személyre akit kerülgetnem kell, akinek az igényeihez kell igazodnom, a szabadidőm egy nagy részét lefoglalja.. családfő, családapa szerepe meg irreális vágy számomra, olyannyira mint az, hogy űrhajós leszek.

2021. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%
13: Pedig nincs lehetetlen. Ha Schwarzenegger nincstelen vézna srácból lehetett testépítőbajnok, borzalmas akcentussal színész, majd "nyugdíjazása" után politikus, akkor ez a "30 évesen űrhajós lenni" csak kifogás!
2021. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem késő! Mit csináltál eddig? Azon kívül most már csak rosszabb lesz. Kovid van halihó! Lassan már a lakást sem lehet elhagyni. Ez már így marad.
2021. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
15: Covid. Hova sz_rjak?! Úgy csinál mindenki, mintha örökké tartana. Nagyjából szeptemberig kell "kihúzni" még.
2021. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Késő akkor lesz, ha koporsóba kerül az ember! Nem, nem késő! Keress fel egy pszichológust szerintem, mert nyilván van egy elakadásod, illetve nagyon sok gátlásod, amit oldani kéne. Nem szégyen segítséget kérni. Ne hallgass azokra, akik azt mondják késő! Az élet a változásról szól! A párkapcsolat pedig nem korhoz kötött, ne add fel, ha szeretnél társat, és ne törődj bele, akkor sem, ha kudarc ér!
2021. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
sosem késő
2021. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

"Van itt meg egy 36f incel"


Ennyire hianyoztam, cicaful? :)



"próbálkozz elvált anyukákkal"


Na, ezt a tanacsot ne fogadd meg, ha jot akarsz magadnak.



Legyel oszinte magadhoz.... Tenyleg kell neked no, vagy csak azert "kell", mert masnak is van? :)



36F incel

2021. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

Őszinte leszek, esélytelen a dolog. Érdekkapcsolatod még lehet, ha kompenzálsz nagyon sok pénzzel vagy valami nagyon nagyon "legalja" nőt felszedsz magadnak (pl. cigánysorrol valami putris, 200kg-os szörnyet).

Akinek 20 éves kora előtt kimarad a csajozás, a másik nem utáni érdeklődés annak onnéttól kezdve szinte behohatatlan hátránya lesz. Gondolj bele, egy átlag 25 éves csajnak, amelyik normális, egészséges értékrenddel bír, is volt már legalább 2-3 komolyabb és pár alkalmi kapcsolata biztosan.

36 évesen pedig már tényleg esélytelen, maximum tényleg valami elvált, kilátástalan helyzetben lévő anyukának kellhetsz, mint eltartó, amíg nem rendeződik a helyzete.

Szerintem szarj már erre a dologra, legyél nyitott, ne utasíts vissza senkit, de ne görcsölj erre rá. Csak éld az életed és lehet szerencséd lesz.

2021. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!