Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondtam apámnak, hogy tanítson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam apámnak, hogy tanítson meg csajozni, azt mondja, hogy azt is ő tanítsa? Nem mond semmit, csak hogy ez magától értetődő szeritem azt hiszi. Másoknak is ezt mondják?

Figyelt kérdés

#csajozás #tanítson #magától értetődő
2021. febr. 27. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Én sem értem mit lehet ezen tanítani. Önbizalomra, humurra senkit nem lehet nevelni. Egy apának az a feladata, hogy megtanítsa a fiának hogyan kell egy nővel bánni, beszélni (ugyanúgy vissza is érvényes). A későbbiekben neked kell rájönni ezek alkalmazására.
2021. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek senkit akit apja tanított volna, nem tudom mi az oka.

Én soha nem is kértem ilyesmit, és vevő sem voltam rá túlzottan, mások biztosan szívesebben vették volna a szülői segítséget, de ez nem szokás.

Ismerősöm apja nagy csajozógép, fia szerencsétlen, és soha még biztatást sem láttam tőle a fia felé, pedig jóban vannak.

Előbb segített az öreg nekem mint a fiának, pedig nem vagyunk annyira jóban. Érdekes dolog, de nem tudhatom otthon mi zajlik, lehet már lefutották a köröket ezzel kapcsolatban

2021. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van apádnak, már csak azért is, mert ami nála és az adott nőnél működött, nem biztos, hogy nálad is működni fog.
2021. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem tanított anyukám pasizni. Mégis mit mondhatna neked? Hogy hívd el a lányt a diszkóba, meg igyatok kólát, meg mondd azt hogy imádod a Springsteen számokat? Meg vegyél egy Lewis farmert, attól bomlanak a csajok?


Amikor ő volt fiatal, mások voltak a körülmények. Az ő korosztálya pedig a mai napig másként ismerkedik, mint a fiatalok. Nem tud neked használható tanácsot adni olyan alapokon kívül, minthogy legyél bátor, meg ha nem jön össze lesz másik csaj, meg dicsérd meg a mosolyát.

2021. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ilyen apa fia beszélgetések is csak a filmekben vannak a nőkről ezek szerint
2021. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az ilyen alap tanácsokra gondolt a kérdező, ha ilyenekből sok értelmeset elmagyaráz, az már segítség lehet.

De nyilván nem fogja a kezét és súgja majd neki mit kell éppen mondania. Esélyes hogy az apja még ezeket az alapokat sem mondta el a srácnak, azért panaszkodik itt.

2021. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Gyerekként, amikor nem ment a csajozás, apukám azt mondta, csak elég egy jól fizető stabil munka meg pár drága ruha, és 30 felé a lányok megőrülnek értem.


Ez lehet működött a 90es években, viszont ma már nem igazán. Ma az egyedüli dolog, ami működik, hogy jól kell kinézni és match -eket kell szerezni Tinderen.


Ha ez nem megy, két dolgot tehetsz:


1. Elmész Ázsiába vagy Afrikába. Ott megőrülnek a fehér férfiakért.

2. Nem foglalkozol a lányokkal egyáltalán és inkább várod az összeomlást. Ha az összeomlás idején elég bitcoinod van, a következő világban már elég sikeres lehetsz(ami viszont lehet csak 20 év múlva lesz..).

2021. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim 2 évig kerülgették egymást annó 45 évvel ezelőtt.


Ha ma nincs az első randin fantasztikus szex, akkor nem lesz 2. randi.

2021. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6-os igen pont hogy alap tanácsokat sem adott. például: Hogyan kell egy nővel bánni, beszélni (ugyanúgy vissza is érvényes). Ennyit sem mondott nekem!

Na mindegy, akkor ezek szerint másoknál sem zajlanak ilyen beszélgetések.

Lehet én komplikálom túl csak. Esetleg magasabb intelligenciájú családokban tudnak adni jobb tanácsokat. De az egész életét bivalybasztán leélő embertől tényleg nem sokat várhatok. Valószínű az ő idejében mások voltak az elvárások és lehetőségek is.

2021. febr. 27. 13:18
 10/19 anonim ***** válasza:

Gyerekként, amikor nem ment a csajozás, apukám azt mondta, csak elég egy jól fizető stabil munka meg pár drága ruha, és 30 felé a lányok megőrülnek értem.


Jól fizető munka. Ez relatív, átlag a nettó 280 ezer a fővárosban, szóval ha e felett vagy az jól fizető. De a nők egy 3-400 nettóra nem fognak fölfigyelni, egy 750+ ra már annál inkább. Ha ez azzal párosul h van egy 85 milkós lakásod a belvárosban és 15 milkós új autód, akkor nyert ügyed van a legtöbb nőnél, akkor is ha nem jössz be neki. Persze ezt hangoztatni is kell.

2021. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!