Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is elkeserít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elkeserít, hogy mennyien vannak borzalmas rossz házasságban, amit a férfiak tesznek tönkre? Elég megnézni a gyereknevelési részt!

Figyelt kérdés

Annyi a rémes apa és férj, hogy rossz nézni, a kedvem is elmegy a férfiaktól, nem végez házimunkát, beosztja a párja idejét, nem foglalkozik a közös gyerekkel, nem szervez közös programokat, nem dolgozik/túl sokat dolgozik..


A szex kategóriából látszik, mennyire rosszak az ágyban, itt meg azt neheztelik, hogy a szemét nők elvárják a szülinapi ajándékot, a fizetésarányos osztozkodást, vagy ne adj isten előttük mernek házasságra és gyerekre gondolni és beszélni is róla, vagy mondjuk már 10 emberrel szexelt a rbanc nő az élete során..


Tudom, minden kapcsolat úgy indul, hogy minden szuper, de 2-3 év után az történik velük, mint ezekkel az emberekkel, lesz egy házsártos, passzív, uralkodni vágyó, hűtlen kizsákmányoló férjük, aki áldozatnak hiszi magát.. Az ember kedve is elmegy az egésztől.


Tényleg érdemes megnézni, mi miatt nyafognak a nők(a többségük), és mi miatt a férfiak(többségük)!


Egy férfi sem mondja, hogy a feleségem keveset tesz értem, nem szeret eléggé, nem foglalkozik velem, rossz anya, fenyeget, sosincs vele orgazmusom, szidja a külsőm, sosem megyünk sehova, a melleit mutogatja iskolás fiúknak a neten..



2021. febr. 27. 12:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Ez a kérdés amúgy a férfiutálatodon kívül szól másról? A világképedben a nő=jó, a férfi=rossz?


"Egy férfi sem mondja, hogy a feleségem keveset tesz értem, nem szeret eléggé, nem foglalkozik velem, rossz anya, fenyeget, sosincs vele orgazmusom, szidja a külsőm, sosem megyünk sehova, a melleit mutogatja iskolás fiúknak a neten.."


Javítsd már ki a mondatod. Rengeteg férfi mond ilyet, csak te nem veszed észre. Mindkét nemnél bőven vannak problémás egyedek.

2021. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%

Valóban elkeserítő a helyzet. Sajnos ezeket a férfiakat is nők nevelték ki, és fel sem fogom, hogy egyes anyák miért kezelik kiskirályfinak a fiukat, akik később felnőttként azt gondolják, hogy a nők arra vannak, hogy kiszolgálják őket...

Ezt nem mentesítésnek szántam a férfiaknak! Nagyon is tehetnek róla, hogy ilyenek. Sajnos még mindig elnyomásban élnek a nők, 21. század ide vagy oda...

2021. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

#2: Tehát, a nők nevelik ilyenné a férfiakat, ezért a nők vannak elnyomás alatt?

Az a helyzet, hogy minden nő és férfi választhat maga mellé. Az nem elnyomás, ha valaki rosszul választ. Nőként igazán felnőhetnél és felfoghatnád, hogy a párVÁLASZTÁS az egyén felelőssége.

2021. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%

Megérdemlik a sorsukat a nők.


Hiába megyek oda nyíltan, és közlöm, hogy nekem csak szerető kell, 100-ból 99 elhajt, mert neki kapcsolat kell, mert ő hosszú távra tervez.


De ő sem tudja, hogy mire fel!


Nem tud mondani 5 értelmes indokot, hogy miért pont vele maradna együtt egy pasi, és miért gondolja, hogy a pasi családot, azaz gyerek + feleség kombót akar, amiben ő legyen a feleség.

Ilyeneket mond, hogy "Mert szeret." "Mert megbízom benne." "Mert nekem ő az igazi." "Ő más."...gagyi közhelyeket puffogtatnak csak.

2021. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Kedves hármas!

Szerinted az ilyen férfiak a kapcsolat elején kimutatják a foguk fehérjét? Elárulok egy titkot: normálisabbnak, kedvesebbnek tünnek, mint a valóban normális, kedves emberek! Mire kiderül a valós természetük, addigra a nő már nyakig benne van, és akkor már a menekülés sem olyan egyszerű...

2021. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

#5: Igen, a többségük kimutatja. A környezetemben is van rengeteg ilyen "rosszá vált" kapcsolat. Nos, 1-2 kivételtől eltekintve, már a vak is látta az elején, hogy milyen lesz a férfi (vagy nő). Szóltak a rokonok, barátok, de az illető nők (vagy férfiak) a rózsaszín köd miatt tojtak mindenkire.

Aztán, amikor nekik is leesett a probléma, természetesen éretlen felnőttként nem vállalták a felelősséget, hanem jöttek azzal a szöveggel, hogy ezt előre nem lehetett látni.

Az a helyzet, hogy ez pont olyan rinyálás, mint amikor az incelek panaszkodnak. Ideje lenne több embernek felnőttként fel is nőni.

2021. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés az, hogy a "nagy, okos, odaadó, tökéletes" nők miért is vannak ilyen pasikkal és ilyen házasságban? Mert a pasikat megértem...

Szóval értem én, hogy a férfigyűlöletedet itt akarod kiélni, de ezzel a kérdéssel pont a nőket járatod le, akik ezek szerint eltűrnek mindent, csak hogy egy "seggfej" pasi legyen mellettük?

Szóval ki a hülye, aki csinálja, vagy aki hagyja?

2021. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Jó látni a kérdésből és pár női válaszból, hogy a nők sem különbek a férfiaknál, ha az ellenkező nem gyűlöletéről van szó, és a panaszkodásról és a másik hibáztatásáról.
2021. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

#8: Ezen az oldalon durván több a női gyűlölködő. Incelből van 1-2, akik fixen itt vannak és nyomják ugyanazt a szöveget. Nőből sokkal többen csinálják ezt, sokszor ilyen "áldozatok vagyunk" mögé bújva is.

Érdemes megnézni, hogy mi történik egy incel kérdésnél: Egyből ugrik egy csomó nő, aki elszidja a kérdezőt mindennek és felpontozzák egymást, az inceleket meg le.

És itt, amikor egy nő szidja a férfiakat? Semmi extra. Ugrik pár nő egyetérteni, pár férfi ellenkezni és valahogy a férfigyűlölő nők nem nagyon mennek át a piros színbe.

2021. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

LOL most komolyan azt akarod itt előadni, hogy általában a férfiak akarják a házasságot és a gyereket, ezért a kapcsolat elején megjátsszák magukat, hogy a nő hozzájuk menjen, és utána már eltunyulhatnak mikor "megfogták" maguknak a nőt?

Ezt melyik mesében láttad?? :D

Áá nem is fordítva szokott lenni...ááá! :D

2021. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!