Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem azt, hogy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt, hogy akiknek középsuliban / egyetemen nem ment a csajozás, azoknak később sem fog menni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül.
2021. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2021. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2021. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Én egész jóképű vagyok és 21 éves koromig szűz voltam. Rossz gyerekkorom volt, a szüleim nem mutatták ki soha a szeretetüket sem, ezek miatt nem is volt önbizalmam. Tizenévesen és egyetem elején is rengeteg lehetőséget baltáztam el, pedig tetszettem csinos lányoknak az évek alatt.


Na a lényeg, hogy aztán huszonéves korom elején-közepén összeszedtem magam szociálisan, kommunikációban, megjelenésben, öltözködésben, lelkileg, stb. Kellett kb 5 év "gyógyulás", mire úgy ment már az ismerkedés természetesen, mintha nekem is egészséges gyerekkorom lett volna, de végül sikerült olyan 25-26 éves koromra behozni a lemaradást. Nyilván nem csak az ismerkedéssel voltak gondjaim, hanem általában is befelé forduló voltam, nem voltam barátkozós (de egy szűk baráti köröm mindig volt, sosem voltam forever alone), stb.

2021. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
A csajozás megtanulható, ahogy haladsz a korral egyre tapasztaltabb leszel, ha érdeklődő vagy és nem mégy el az incelek világába, akik úgy gondolják, hogy azért, mert ők nem hajlandóak senkihez alkalmazkodni, az egész világ összeesküdött ellenük. Ha gyűjtöd a tapasztalatokat, akkor hamarosan látni fogod, hogy mi működik és mi nem és válogathatsz a jelöltek közül.
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen igaz. De pusztán az idő múlásával, öregedéssel nem lesz egyszerűbb sem magától.
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ... Szerintem teljesen érthető, ha valakinek így távoktatásban vagy jelenlétiben műszaki szakon nem nagyon megy a csajozás. Idő/lehetőség nincs nagyon eljárkálni, ellenben a saját közösségedben sok csaj sincs általában. Viszont ha az ember 80%-ban nőkkel van összezárva és ilyen közösségbe jár, azért ott nem olyan nehéz jóban lenni a csajokkal...
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Jól érzed. Hiszen ez a legjobb időszak, lehetőség arra, hogy az ember könnyedén ismerkedjen, csajozzon.

Középiskolában össze van zárva az illető egy csomó másik azonos korú emberrel, szinte gyerekjáték az ismerkedés.

Egyetemen már nincs az a nagy összezártság, de legalább a korosztályának tagjai veszik körül szintén az embert.

Utána? Már csak szívás.

Akinek "könnyű" terepen nem megy annak a nehezebb fokozaton sem fog menni.

Nekem kimaradt közpsuliban és egyetemen ez a dolog. Ennek ellenére lett csajom, de ez nem rajtam múlott.

Most már 2 éve egyedül vagyok és ez nem fog megváltozni.

Nem nézek ki jól, nem vagyok pénzes, se jó szövegem nincs, nem vagyok menő, feltűnősködő, nagymenő, alfa, vagy legalábbis ezt megjátszó valaki.

2021. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó szerintem baromság. Sokan nem tudnak suliban csajozni, kell nekik az idő utána.
2021. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez az incel kifejezés akkora divat lett manapság, mint a csőnadrág.
2021. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!