Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes emberek sokkal sikeresebbek társkeresés terén míg mások abszolút nem? Bővebbdn lent.

Figyelt kérdés

Nem a külsőségekre gondolok!! Ezt szeretném leszögezni előre, mert számos olyan ember van aki elég előnytelen külsejű és mégis van kapcsolata. Vagy pl kifejezetten introvertált és mégis van kapcsolata, pedig lehet alig jár emberek közé.


Én azon csoportba tartozom aki sikertelen, pedig járok emberek közé, extrovertált is vagyok és csúnya sem vagyok. És eddig mégis sikertelen. Vagy nem hozott össze az élet olyanokkal akikkel alakulhatott volna, vagy foglalt volt vagy éppen borzasztó félénk.


Van olyan ismerősöm aki 14 éves korától kezdve kb mindig kapcsolatban volt/van, igaz sok pasija volt már, most 21 éves. Dekoratív lány az igaz, de nem OLYAN extra, meg jófej is de alapvetően ő sem több mint mások. És mégis:D

Félreértés ne essék nem sajnálom tőle csak érdekel hogy ez mitől függ.


Aki sikeres párkeresés, ti mit csináltok? Hogy hoz össze gyakran az élet olyannal akivel passzoltok és alakul is?

Mit tanacsolnátok annak aki szeretne párkapcsolatot, nincs semmi defektje, stb de mégis sikertelen?


2021. febr. 27. 20:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Tolsd le a tindert es minden napra talalsz majd egy uj pasit
2021. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Tindereztem...de nem jött be. Egyrészt nekem túl személytelen, pár kép meg leírás alapján nem nagyon fog meg valaki sőt még ha elkezdtünk beszélgetni is az volt az érzésem hogy olyan erőltetett és hogy nem tudok így érdeklődést kialakítani a másik iránt.

Plusz a legtöbb vagy elég idióta volt vagy csak szexre ment. Utóbbival nem lenne baj ha én is csak azt keresnék.


A masik kategória meg...sok féle emberrel matcheltem, ilyennel is olyannal is, de mindig megtudtak lepni és nem jó értelemben..

2021. febr. 27. 20:16
 3/32 A kérdező kommentje:
Plusz kedves #1 ez nem igazán valasz a kérdésemre hogy aki sikeres, ő miért az és hogy csinálja?
2021. febr. 27. 20:17
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy valakinek van kapcsolata, az még nem jelenti azt, hogy ő sikeres a társkeresésben!

Lehet hogy csak nincs ló jó a szamár is alapon van egy csúnya kövér nővel.

Lehet lepontozni.

2021. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben akkor lehetne tanácsot adni,ha tudnánk,mit csinálsz konkrétan.Annyit segíthetek,hogy ha két-három találkozás után összeköltözés/gyerek/közös sírhely vonalon kezdesz gondolkodni,az a legtöbb férfit elijeszti.
2021. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy


- egyszeruen csak szerencseje volt es mindig volt olyan ember a kozeleben, akivel kolcsonosen szimpatikusak voltak egymasnak. mert ez nem mas, mint szerencse kerdese csak, hogy a munkahelyeden, sulidban, tagabb barati korben epp van-e egy jo pasi, akivel kolcsonosen bejottok egymasnak.


- nagyon akarja a parkapcsolatokat es mindenhol, mindig keresi a lehetoseget es meg is tesz erte mindent, hogy osszejojjon neki. van ilyen baratnom, par honapnal tovabb sosem volt egyedul, mert o mindig ugy kereste minden helyzeteben a kapcsolatra valo ferfiakat, es ha talalt egyet, rogton rahajtott brutalisan hatrozottan es nyomulosan, nem varta meg, amig a pasi elkezd kozeledni. van akinek ez is bejon.


- vagy kb. mindegy neki, kivel, csak valakivel egyutt legyen. szoval 3 nap utan mar ‘kapcsolatban’ van az elso kicsit is normalisabban kinezo ellenkezo nemuvel, aki egy kedves szot szol hozza. magyarul fontosabb neki maga az, hogy kapcsolatban legyen, mint a kapcsolat minosege vagy az, hogy kivel.

2021. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%
Tud verbálisan és non verbálisan az ellenkező nemmel kommunikálni. Pasi vagyok,ráirok egyik lányra alakúl a beszélgetés,másikra nagyon nem alakúl.
2021. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%

Most mások érdekelnek vagy inkább rólad szól a kérdés? Úgy érzem, hogy inkább rólad.


Nos, te szimplán nem akarsz kapcsolatot vagy nem elég jó neked senki. Leírod, hogy tinderen is volt egy csomó matched, de SENKI sem volt jó. Nos, amint látod, pont ugyanúgy lennének rád jelentkezők, mint másokra, csak neked senki sem felel meg. Gondolom, itt is kaptál pár privátot, de azok sem lesznek jók.

2021. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Tudd kit keresel és legyél hozzá alkalmas.
2021. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!