Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha össze akarnak hozni valakivel?

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni, hogy egy örök szingli vagyok, és nehezen boldogulok a párkereséssel. Viszont vannak nagyon jó barátaim, akik már jó pár alkalommal próbáltak nekem barátnőt találni. Ezek a barátnő jelöltek általában az ő ismerőseik/barátaik voltak. Megesett, hogy nem működött a dolog valami miatt, és volt 2x olyan is, hogy én nem jöttem be a barátnő jelölteknek. Viszont most olyan helyzet állt elő, hogy én bejövök a lánynak, de a lány nem éppen az én esetem. Szerintetek mit csináljak?

Adjak egy esélyt a dolognak? 23 éves vagyok, még nem volt barátnőm(de nem vagyok szűz), és úgy érzem, hogy ebben a vírusos helyzetben egyáltalán nincs lehetőségem ismerkedni. Viszont ott az érem másik oldala, hogy nem az esetem a lány, és nem tudom, hogy úgy mennyi értelme van randizgatni.

De az is simán benne van, hogy megismer, és kiábrándul belőlem, vagy nem fog működni, ez biztos.



2021. febr. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mit csinálsz az örök szingliség érdekében?
2021. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet nem szeretem. Egyszer akartak összeboronálni unokatesóm feleségének nő rokonával. Erőltetett, nem jó. Hadd döntsem el én, hogy mikor akarok kapcsolatot és kivel.
2021. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Hát úgy nagyjából semmit, sőt az elmúlt évekbe nagyon sokat tettem azért, hogy ez ne így legyen, mivel alapból nincs valami vonzó külsőm. Fejlesztettem magamat, a külsőmet és a megjelenésemet. Úgyhogy kb. Az elmúlt fél-1 évbe vagyok úgy hogy vállalható a külsőm, és úgyahogy jönnek az eredmények.
2021. febr. 27. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Adj neki egy esélyt, az első látásra szerelem amúgy is ritka.
2021. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sose hittem az ilyen összehozósdiban. Amikor egy külső fél akarja eldönteni, hogy ki való melléd. Egyszer velem is eljátszották ezt, de én sem erőltettem magam, és igazából a másik fél sem. Mindkettőnknek ciki volt.


Visszatérve a kérdésre.

"Viszont most olyan helyzet állt elő, hogy én bejövök a lánynak, de a lány nem éppen az én esetem."


Külsőre nem jön be, vagy belsőre? Mennyire ismertétek meg egymást? Ha úgy érzed, hogy nagyon nem az eseted, akkor felesleges húzni az időt. Ha látsz esélyt arra, hogy mégis megtetszik, akkor menj el vele egy randira. Max a végén elköszönsz, és tovább lépsz.

2021. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, ne gyere össze olyannal, aki nem vonz, azzal neki is rosszat teszel.
2021. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Inkább hagyd békén, ha nem jön be neked.
2021. febr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!