Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan férfival, akinek a kedvenc hétvégi programja egy jó alapos nagytakarítás a lakásban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 23:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
persze! Sűrűn lenne nálam is hétvégente:D
2021. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
:D te a férjem vagy ?
2021. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez nem előny.


Kicsit beteges ha ez a kedvenc programod, akkor nem lehet valami jó életed, célokkal és nem tünsz olyannak aki törekedne bármire is.


Persze ezeket meg kell csinálni és nem baj ha élvezed, de hogy a kedvenced legyen az elég beteges.

2021. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Ha a kedvenc programja ez, akkor nem. Nyilván jó ha szeret takarítani, mert ketten gyorsabban megoldjuk, de hogy ez legyen a hétvégi program, mert neki ez a kedvence, inkább nem, köszi.
2021. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább kihagynám. Anyám, nővérem és nagyanyám mániákus takarítók. Én meg a kupis voltam a családba, aki alig várta, hogy a hétvégi takarítás véget érjen.

Mikor elköltöztem otthonról akkor lett igényem a rendre, mert ezt szoktam meg, de túlzásba nem viszem. Viszont még egy mániákussal már nem tudnék együtt élni.

2021. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Igen de végezzen ameddig elmegyek a barátokhoz vagy sétálni vagy kozmetikushoz vagy...

;)

2021. febr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen rendet nem kedvelo nokbol lesznek majd itt a macskásnok. De nem tudom sajnalni oket.
2021. febr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7.

Nem tudom a kettőnek mi köze egymáshoz. Viszont 40 fokban nyáron, hétvégén a Balatonra húzzunk le, ne nagy takarítsunk, inkább hétköznap apránként megcsináljuk.

2021. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Inkább engem takarítson ki jó alaposan.
2021. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
A lusta nők örülnének neki ahogy elnézem.
2021. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!