Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is így gondolja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így gondolja vagy csak én vagyok végtelenül romantikus?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a párkeresést nem lehet erőltetni, viszont mindig úgy képzeltem el, hogy társsal fogom leélni az életem, ez idáig nem jött össze, ilyenkor avval szoktam vigasztalni magam, hogy úgy sem lenne minden tökéletes, akkor is lennének problémáim egy párkapcsolat nem a megváltás, mégis olyan jól esne érezni, hogy valakit szerethetek és ő is viszont szeret.Regisztráltam pár párkereső oldalra, de senki olyat nem találtam, akivel úgy érezném egy hullámhosszon mozgunk, és annyira erőltetnek érzem az egészet, mintha ráerőltetném magam a másikra, úgy érzem olyan ez az egész, mint egy piac, szerintem ezek a dolgok spontán kellene megtörténjenek, nem így...tudom, az élet nem egy hollywoodi film, de akkor is kellene egy kis varázs, nem? vagy csak én vagyok ilyen régimódi/romantikus? A trollkodókat megkérem szépen, hogy lépjenek tovább, köszönöm :)

2021. febr. 28. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak sokkal romantikusabbak a nőknél. És igen, vannak még nők, akik értékelik a romantikus férfiakat, de azért valljuk be, hogy a modern időkben már nem ez a jellemző.
2021. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked simán csak nem való ez a direkt párkeresés, mint egy társkereső. Mondjuk ebből a szempontból erőteljesen szivat téged ez a vírus, mert szórakozóhelyek, társas összejövetelek, koncertek, fesztiválok most nem nagyon vannak, amik alternatívaként szolgálhatnának, pedig az ilyen spontán nagy szerelmek általában élőben, véletlen találkozásokkor szoktak kialakulni.


Amúgy én teljesen egyetértek veled, én is így voltam vele, de szerintem ez se nem régimódi, se nem túlzott romantikus igény, egyszerűen csak közvetlenebbül szeretünk ismerkedni. Szerintem még sokan vannak így, akiknek ez előny.

2021. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a spontánabb ismerkedés híve vagyok. A társkeresőzés számomra erőltetett húspiac
2021. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

"mindig úgy képzeltem el, hogy társsal fogom leélni az életem, ez idáig nem jött össze,"


Ennek inkább őrülnőd kellene. Ha összejött, az azt jelenti hogy halott vagy. :)

2021. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 🤣
2021. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen széplelkű voltam(vagyok), nekem sem ment a direkt párkeresés, vagy pasizás, soha nem is regisztráltam ilyen oldalakra, de sok hobbim volt, így relatíve kiterjedt ismeretségi köröm. Minden kapcsolatom ilyen haveri körből, barátkozásból született, spontán módon. Nem is voltak rövid vagy egyéjszakás dolgaim soha, de nem is igényeltem ilyesmit. Most férjnél vagyok, szóval állíthatom, hogy simán lehetséges így is párt találni. Most inkább ez a covidos helyzet az, ami leszűkíti a hagyományosabb ismerkedési lehetőségeket.
2021. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!