Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért érzi sértőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért érzi sértőnek hogy jó anyagi helyzetem miatt olyan képeket rakok ki társkeresőre ami sugallja hogy nem átlagos nőt keresek?

Figyelt kérdés

Fenn vagyok pár oldalon.Igazából kinézetem elég jó nők visszajelzése alapján is, magas sportos,szőkés haj belőve,felnyírva.

Mivel fiatalon vállalkozásom volt már kortársaimhoz képest anyagiakban gyorsabban fejlődtem.

Pontosan nem akarom leírni mim van, de Balatonnál északi részen egy tóra néző hatalmas telken nyaraló, kertes ház Budán.teremgarázs alul benne két komoly kocsi.

Nem szoktam bemutatkozó szöveget írni csak kinn van pár képem, és arra ír aki akar.

sok nő miért csinálja általában 10/6 és 10/5 -től lefelé, hogy olyan üziket írnak hogy remélik összeszedek a nőktől majd valami betegséget, akkor se kellenék ha én lennék az utolsó férfi.Nem is írtam nekik, de sokszor ilyen üzik várnak a postaládában.

Mi ennek az oka?

Jobb nők normálisan írnak, természetesen kiváncsiak rám.

Akkor ők miért ilyenek velem, mikor nem is írtam nekik semmi rosszat csak pár képet láttak rólam az oldalon?

34F



#online világ #társkeresésiproblémák
2021. febr. 28. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nincs sok értelme a kérdésednek.

Társkeresőn sok gügye ember van, nyilván belefutsz te is néhány ilyenbe, mivel nehéz kikerülni őket.


Én nő vagyok, de magasról teszek rá, hány hektáros telked van, és a teremgarázzsal sem tudnál felszedni. De nyilván piszkálni sem foglak miatta, eleve fent sem vagyok társkeresőkön.

2021. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

"olyan képeket rakok ki társkeresőre ami sugallja hogy nem átlagos nőt keresek"

Ez mit takar? Csak ilyen kocsival pózolós és nyaralós képekre kell gondolni vagy mondjuk olyanra, hogy csinos, fiatal lányok társaságában vagy, ezzel sugallva, hogy ezt a szintet várod el?

2021. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni pontosan a hátterét a dolgoknak de biztosan sok az irigy ember társkeresőn is, mint bárhol máshol. Sokszor férfi oldalról is megfigyelhető jó adag agresszió és irigység a nők felé ha azok fiatalok, szépek és a képek alapján jómódúak. Ilyen esetben egyből irják sorra az üzeneteket, hogy biztos milyen felszínesek, a külföldi utazásokra is biztos csak dubajozásból futotta, de amúgy nem is értik mert különben is nilyen ronda a lány.

Szóval irigy, rosszindulatú emberek mindenhol vannak a legjobb, amit tehetsz, hogy letiltod aki zaklat.

2021. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen képek lehetnek azok, amik azt sugallják, hogy nem átlagos nőt keresel (nem is értem ezt a megjegyzést) és azt sem tudom mit nevezünk átlag feletti nőnek.

Nem értem miért köt bele valaki az acélgolyóba is, ha nekem nem tetszik valami, akkor tovább görgetek és kész. Megtartom magamnak a véleményemet. Más viszont más. Érdemes lenne visszaírnod egy ilyenre és megkérdezned minek köszönheted a kedvességet.

2021. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
napi kamu
2021. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert emberekről van szó. Itt naponta jönnek olyan kérdések és válaszok, hogy mennyi selejtes férfi van és milyen bénán próbálkoznak vagy mennyire rosszindulatúak. Nos, ez nem férfi vagy nő kérdés, hanem ember. Egyszerűen rengeteg ember ilyen, mindkét nemből. A különbség csak annyi, hogy a női oldalt ritkábban látni.
2021. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Lényegében a saját bárdolatlanságodat kaptad vissza, kérdező, csak leplezetlenebb formában.
2021. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom, nem screenshotoltad ezeket.
2021. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
De írsz is magadról valami normálisat, vagy csak ez a vagyonnyilatkozat van kint?
2021. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!