Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi lehet az oka, hogy valaki külsőre jó pasi, de mégis alig volt nővel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Vagy valami más nem stimmel (pl. elviselhetetlen a személyisége) vagy ő nem akarta valamiért, hogy legyen több. Esetleg azért volt alig nővel, mert azok tartós kapcsolatok voltak, de feltételezem nem így értetted.
2021. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Nem volt komoly kapcsolata egyáltalán. Volt 2-3 de nem tartottak sokáig.

2021. febr. 28. 16:03
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Rossz a személyisége. Buta, unalmas, nagyképű, fárasztó, bunkó stílusú, lekezelő.. tudnám még sorolni.

Nekem is volt olyan srác aki külsőleg baromi jól nézett ki, nagyon tetszett. Aztán az első mondat után rájöttem, hogy nem akarok tőle semmit és soha többet nem akarok vele találkozni...

2021. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

#2: mindig kérek pár hét után egy farok fotót, biztos ami biztos így nem akarok mégegyszer járni.

Persze, biztos igaz :D Az ilyennek én azt mondanám, hogy haverom plasztikai sebész: prostiként szedd össze a pénzt a melledre, aztán majd jöhet a randi.

2021. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#6

Nem mert kedves is a srác egyébként.

2021. febr. 28. 16:13
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Már egyszer írtam egy hasonló kérdés alá. Ez velem szemben is mindig felmerül. Átlagostól helyesebb és sportosabb vagyok. Diplomás, jó anyagi helyzetben. Kedvesnek és jó embernek tartanak, érdekes élettel. Nem szexet, hanem hosszútávú kapcsolatot keresek. Viszont az élet úgy hozta, hogy a barátságaim 90%-a elkopott, így rajtuk keresztül nem tudok ismerkedni. Amikor vége lett az utóbbi kapcsolatomnak, rá fél évre beütött a koronavírus. Maradt a tinder, aminek már a gondolata is rossz, így nem is vagyok fent. A 4 fal között pedig nehéz ismerkedni. Munkahelyen sem tudok, mert mérnökként dolgozom, és a kollégák 99%-a férfi.

De majd megkapom, hogy én vagyok a szerencsétlen, amiért szegény "beteg" lányokat nem szólítom le az orvosi rendelőben.

2021. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt nagyon hol ismerkedni?
2021. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem bűántanám a 2-est

Meglehet érteni azért jó csomagolással a mikro péniszt leplezni hülyeség.

Lekerül a nadrág és ja illuzió romboló

2021. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
incel
2021. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Általában pont a csúnyább személyek találnak hamarabb párt mert nem válogatnak sokat...félnek, hogy egyedül maradnak és inkább belemennek vállalatatlan kompromisszumokba. Akik megtehetik azok nem félnek elutasítani valakit mert tudják, hogy jön a következő.
2021. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!