Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bulizós, társasági lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós, társasági lány, és zárkózott, csöndes fiú között lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Esélyten hogy összejöjjön velem egy ilyen lány?

Tetszik egy ilyen lány, de szerintem nem jönne össze velem, ha meg igen akkor úgy is megcsalna, mert én unalmas vagyok.


2021. febr. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Esély van rá, de mégis mi az értelme egy ilyen kapcsolatnak? A közösen töltött idő az egyik félnek maga volna a pokol.
2021. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire biztosra tudod, hogy megcsalna, akkor semmiképp se ismerkedj vele. A saját érdekedben írom ezt. Ez bőven elég indok már, hogy átpasszold más fiúknak.
2021. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy azt hidd, hogy minden bulizós, társasági lány olyannyira közvetlen, beszédes, laza stb. Volt már szerencsém olyan lányhoz, akinek népes baráti köre volt, minden hétvégén buliba jártak stb, mégis tök zárkózott volt meg csöndes, pedig ránézésre nem tűnt annak.
2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Bulizós lány meg fog csalni.
2021. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi értelme?

Egyik fél szenvedni fog.

2021. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Csendes, zárkózott, unalmas fiú vagyok, szerelmes egy menő, bulizós, határozott lányba. Sztem nincs nála esélyed, de ha összejönne veled, valszeg hamar rád unna.😔
2021. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!