Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírok egyik lány ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egyik lány ismerősömre, akkor milyen "hamar" térjek a randira hívásra? Illetve ezt szó szerint a fiúk leírják vagy "lenne kedved találkozni"-nak hívják?

Figyelt kérdés
Mármint egy két beszélgetés után vagy még aznap, amikor ráírtam.

2021. febr. 28. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen a viszonyotok, mennyire ismeritek egymást.


Ha régóta ismered csak most kezdesz el vele beszélni de sok lenne a közös téma, úgy erzed jól halad akár egy héten v azon belül.


Ha még sose beszéltetek vagy csak látásból ismered és még nem annyira biztos a dolog akkor később.


De ezt neked kell érezned a beszélgetés alapján hogy mikor van ott az ideje.


Az ősszel beszelgettem egy pasival igaz társkeresőn. Voltak fura dolgai amik miatt bizonytalan voltam picit. Ő már első nap elhívott másnapra én a találkozást leráztam mert dolgom volt, tényleg de nekem ez bazi gyors volt.

Aztán talán 1 hét múlva újra.


NEM vagyok az online csevegés híve de egy vadidegennel akit még csak látásból SEM ismerek, bizonytalanabb vagyok. Es mivel voltak dolgai amik olyan gyanúsak voltak ezért én még húztam volna picit a dolgot kb 1 hétig. Nem bírta megvárni. Úgyhogy nem is lett belőle semmi.


Szóval nincs általános recept ez sok mindentől függ és neked/nektek kell érezni.

2021. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy 2-3 nap intenzív csevegésre lenne szükségem. De minden nő más. 38N
2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szeretek jó pár napig, de inkább egy hétig beszélni, hiszen egész nap nem is vagyok fent, hogy irkáljak. De neked kell érezni, hogy mikor van rá alkalom, hogy elhívd, meg nem mindegy tényleg, hogy milyen a viszonyotok.
2021. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minél hamarabb. Úgyis minden élőben fog eldőlni.

Szerintem a "lenne kedved találkozni" csak akkor jó, ha egyértelműen sikerült a tudtára adnod, hogy milyen célból ismerkedsz. Ha ez nem sikerült, akkor fogalmazz nyíltan, nevezd randinak. Tapasztalatból mondom, hogy nem jó tojáshéjon lépkedni. Sokkal jobb a visszautasítás chaten, mintha élőben derülne ki, hogy a lány nem is randira készült.

2021. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!