Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy keveset beszélő fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy keveset beszélő fiú unalmas egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés is nagyon nagy nehézséget okoz nekem. Nem is tudom hogy ismerkedésnél miról szokás bezsélgetni, meg később amikor már összejött a kapcsolat. Adnátok légyszíves tippeket?
2021. febr. 28. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Csak add önmagad. Azzal mindenképen nyersz!
2021. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
igen az.. tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát
2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
unalmas kérdés
2021. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát, hobbikról, ami érdekel. De mondjuk én nem szeretek másokból harapófogóval kihúzni a szavakat úgyhogy ja... unalmas lenne.
2021. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem a beszèd mennyiségétől lesz valaki unalmas/nem unalmas.

Sőt én azt gondolom, egy ember sosem lehet unalmas, max egy tárgy, de èrző, gondolkodó lènyre ilyet sosem mondanèk. Olyan van, hogy valakik nem passzolnak, nem egyezik a temperamentum, èletvitel.

Engem nem zavarna, ha keveset beszél a párom mindaddig, amíg képes beszélni az èrzèseiről és nem az van, hogy magába fordul és napokig nem kommunikálunk. Legyen rendben az èrzelmi intelligenciája és tiszteljük egymást, a többi jön magától. A tèmán meg ne izgulj, az is adja majd magát ha kicsit feloldódtok. Nyilván nem a legnagyszájúbb, társaság közèppontjában lévő lányoknál kellene próbálkoznod, S nem lesz gondod.

2021. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!