Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza, egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, egyszerűen nem értem? 19F

Figyelt kérdés

7 évvel később rátaláltam egy lányra az általános iskolai osztályomból, és nagyon megtetszett, pont ilyen kinézetű, személyiségű lányra vágyom mint ő.


Kiderült, hogy ismerősök vagyunk Facen ezért ráírtam, emlékezett is rám, kölcsönös volt az érdeklődésünk, ő is kérdezett felőlem, és nem is szűkszavúan beszélt, válaszolt.. jól ment vele a beszélgetés.

Hétfő reggel még írt nekem de a válaszomat már meg sem nézte azóta se.. pedig csomószor fenn volt.

El szerettem volna hívni személyes találkozóra, de így elég nehéz. :/

Kicsit érthetetlen, mert ha le akart volna pattintani, akkor nem ment volna el odáig a beszélgetés.

Megjelenésemmel nincs gond, ronda se vagyok.

Profilom is jó, edzem is mellette szóval adok magamra.


Egyáltalan nem nyomultam, és biztosan nem írtam rosszat, én is csak annyit és akkor írtam amikor szükséges volt..



2021. febr. 28. 21:06
 1/2 anonim válasza:
83%

Biztos unalmas volt a téma és ennyi. Írj neki még egyszer de ne egyszerűen. Hanem valami kamu szöveget hogy el is olvassa meg érdekelje is.

Utánna térj rá a találkozásra kérdezd meg rá ér e valamikor mert rég láttad már stb...

2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen hívd el valahova oszt vagy igent mond vagy nemet.
2021. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!