Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan viszonyultok egy olyan férfihoz aki belsőleg teljesen rendben van de külsőleg önhibáján kívül nagyon sovány testalkattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott a mondókámat, hogy nem párkapcsolatot keresni jöttem ide, szimplán kíváncsi vagyok a hölgyek véleményére erről.

Elértem abba a korosztályba (20),hogy most már ideje lenne próbálkozni az ismerkedéssel. Eddig nem igazán foglalkoztam ezzel a témával mert úgy éreztem fejben nem nőttem fel ahhoz, hogy a minőségi párkapcsolat feltételeit biztosítsam.

Hátrányom viszont akad sajnos genetikámból adódóan. Belsőleg azt gondolom teljesen rendben vagyok, kiegyensúlyozott és empatikus egyéniségnek tartom magamat életcélokkal, viszont külsőleg eléggé a szélső értékben mozgom soványságban és úgy érzem ennek fejében akadhatnak nehézségeim párkapcsolat kialakítás szempontjából. Ebből kifolyólag kicsikét bátortalanul állok neki de azért igyekszem megtenni a tőlem telhetőt.


Ezért is szeretnélek megkérdezni titeket, hölgyeket, hogy milyen viszonnyal álltok az ilyen testalkatú férfiakhoz?

(Persze mire jön a gyerek igyekszem elérni az apatestet :)) Csak az a fránya fiatalkori genetika...)


Amit még szeretnék tőletek kérni, hogy őszintén válaszoljatok :) Nagyon hálás lennék.



2021. febr. 28. 21:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9 Azért a 186/64-et nem nevezném jobbnak a 180/100 nál, sőt abszolút nem jobb. :)


Odaadom a heti étrendem szívesen ha gondolod de szerintem attól a mennyiségtől egy ilyen jó genetikával sokra nem mennél :D


Remélem jövőre sikerül a nyomdokaidba lépnem és ilyen szép, kerek, férfias jubilleumnak örvendhetek :))


Te pedig ne búslakodj! Éljen a sörhasas apatest! :)

2021. márc. 1. 00:05
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11

Az a baj, hogy a közérzetnek se jó az ilyen súly, ami nekem van. Amióta dagi vagyok, nem bírok futni sem, meg kifáradok hamar. Nem a legjobb ez a gömbölyödés. Hülye voltam, mert nem sportoltam, hanem a középsuli után belustultam, sőt ez az elmúlt egy év is, amit nagyrészt itthon töltöttem, eléggé betette a kaput. Most meg már képtelen vagyok fogyni...

2021. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Volt vékony párom, talán nem ennyire, de elég karcsú volt. Mellettem elkezdtek hízni elég rendesen 😂
2021. márc. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

latom, leirzad, hogy 186 cmhez vagy 64 kilo. az tenyleg nagyon sovanynak hangzik. ha abbol indulok ki, hogy en 178 cm-hez vagyok olyan 60-62 kilo nokent es igy is inkabb az atlag vekonyabbik felen vagyok, akkor te szerintem nalam sovanyabb vagy, az meg nagyon nem jon be oszinten szolva, ha azt erzem az atlag-vekony alkatommal egy pasi mellett, hogy tonnadonna vagyok.


hatha kicsit kesobb majd jobban tudsz izmosodni, de az mindenkepp jo, h magas vagy. de a hozzad hasonloan nagyon vekony lanyokat lehet nem zavarna annyira a dolog.

2021. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem a belső nagyon fontos. Én tudnék vonzódni vékony férfihoz. A nagyon elhízottakhoz kevésbé.
2021. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Vékonyként még mindig sokkal több esélyed van, mint dagiként. Nekem még rengeteget kell fogynom, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a nők.


175cm/82kg


F

2021. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj ezen. Magas vagy, az tök jó. Figyelj rá, hogy hogyan öltözöl. Nekem sose tetszettek ugyan a nagyon vékony pasik, mindig úgy voltam vele, hogy inkább legyen rajta egy kicsi felesleg, mint hogy olyan pálcika legyen.

De most, 40 éves vén fejjel imádom a mostani párom poszka seggét, meg a vézna karjait, lábait, bejön, hogy nincs hasa, stb😅. Nem is értem, eddig mi bajom volt a vékonyakkal.

2021. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a vékony testalkatú fiúk jöttek be, valószínűleg azért, mert én is vékony voltam.

Nem tudtam elképzelni magam sem nagy izomtömegű sráccal, testessel meg végképp nem. Őszintén fel sem merült bennem, hogy a vékony srácoknak önbizalomhiánya lehet emiatt, hiszen nekem pont az tetszett a legjobban.


(Aztán a párom mégsem vékony testalkatú lett, mert azért nem ez, ami számít.)

2021. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A nagyon szélsőségesen vékony, kilátszó bordás testalkat nem tud vonzani (ugyanígy a szélsőségesen szumós és túlgyúrt testalkat sem) sajnos vagy nem sajnos. Akármilyen jó személyiségű az illető, azért egy kapcsolathoz kell fizikai vonzalom is. Ha csak simán látványosan vékony valaki, de nem állnak ki a csontjai, az nem zavar, ha őt sem zavarja, hogy rajtam meg van felesleg.

Én azért elmennék egy kivizsgálásra, ha ilyen anorexiásnak kinéző alkatod van, megnézném, milyen orvoshoz vagy szakemberhez érdemes elmenni ahhoz, hogy szedj magadra egy kis "húst".

2021. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is :)


#19 Ohh, ne tudd meg hány kivizsgáláson vettem már részt az utóbbi időben, minden egyes orvosi adat szerint makk egészséges vagyok. :D

Így is napi 3000-5000 kalóriát fogyasztok szóval tényleg csak arra tudok már gondolni, hogy a genetikám ilyen.

2021. márc. 1. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!