Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan viszonyultok egy olyan férfihoz aki belsőleg teljesen rendben van de külsőleg önhibáján kívül nagyon sovány testalkattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott a mondókámat, hogy nem párkapcsolatot keresni jöttem ide, szimplán kíváncsi vagyok a hölgyek véleményére erről.

Elértem abba a korosztályba (20),hogy most már ideje lenne próbálkozni az ismerkedéssel. Eddig nem igazán foglalkoztam ezzel a témával mert úgy éreztem fejben nem nőttem fel ahhoz, hogy a minőségi párkapcsolat feltételeit biztosítsam.

Hátrányom viszont akad sajnos genetikámból adódóan. Belsőleg azt gondolom teljesen rendben vagyok, kiegyensúlyozott és empatikus egyéniségnek tartom magamat életcélokkal, viszont külsőleg eléggé a szélső értékben mozgom soványságban és úgy érzem ennek fejében akadhatnak nehézségeim párkapcsolat kialakítás szempontjából. Ebből kifolyólag kicsikét bátortalanul állok neki de azért igyekszem megtenni a tőlem telhetőt.


Ezért is szeretnélek megkérdezni titeket, hölgyeket, hogy milyen viszonnyal álltok az ilyen testalkatú férfiakhoz?

(Persze mire jön a gyerek igyekszem elérni az apatestet :)) Csak az a fránya fiatalkori genetika...)


Amit még szeretnék tőletek kérni, hogy őszintén válaszoljatok :) Nagyon hálás lennék.



2021. febr. 28. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem az első két barátom nagy kondis volt,a harmadik pedig tőled még 10 centivel magasabb és súlyban is pár kilóval nehezebb,mégis olyan kémia volt vele,hogy hihetetlen. Imádtam,annak ellenére, hogy eleinte furcsa volt az elozoekhez képest. Azóta is a vekoly srácokat preferálom.


23 nő

2021. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

A 18-as BMI nem is vészes, az az átlagnál vékonyabb kategória, de azért nem tesz lehetetlenné semmit.

Nekem csak 14, azzal egy kicsit nagyobb kihívás :D

2021. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Konditerem, személyiedző, étrend és láss csodát a problémád hónapokon belül megoldódik. ☺️
2022. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!