Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért küldött ilyen fotót?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldött ilyen fotót? Csak szexpartnert keresne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő történt velem: Tinderen ismerkedtem, meg lett a match. Jót beszélgettünk sráccal, bár sose voltunk fenn egyszerre hogy hosszan beszéljünk, szóval csak valaszolgattunk a másik kérdésére. (Főként én érdeklődtem) Végül megbeszéltük, hogy folytatjuk máshol a csevejt, váltottunk snapchatre, ahol végre egyszerre voltunk fenn. Jól ment a dolog, egy jó órán át beszélgettünk, mikor mondta, hogy szeretne látni egy képet rólam. Miután ő is küldött (egy full normálisat), én is küldtem. Erre nekiállt bombázni kB a fotóival küldött nadrág nélkül, alsogatyában, stb és kérte hogy mutassam meg miben alszom. A kérdésem hogy ez normális dolog? Csak mert én most kezdtem tinderen, nem tudom mi a megszokott. Vagy lehet, hogy csak ilyen szexi fotókat, szexet akart? Köszi a válaszokat.



2021. márc. 1. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pro tipp: akivel ismerkedsz, azzal tisztázd, hogy mit akar, ne idegeneket kérdezz. Ha te csak komoly kapcsolatot keresel, tedd egyértelművé. Ha kellemetlenül érint, hogy ilyen képeket küld/kér, nem fér bele neked az ismerkedési szakaszban, jelezd. Ebből a szempontból mindegy, mi a "normális" meg a "megszokott" - te tudd, hogy mit keresel és hogy ki felel meg ennek és ki nem.
2021. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Igen, jeleztem is neki egyből, hogy én ilyet nem kérek és nem is fogok küldeni. Csak szerettem volna tudni, hogy ez gyakori, úgymond megszokott dolog-e.

De tanultam az esetből és köszi még egyszer.

2021. márc. 1. 02:11
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Attól, hogy a tindert használják komoly kapcsolatok keresésére és nagyjából át is állt erre, még eredetileg szexpartnerkereső. Nem véletlen, hogy pár képre van helyezve a hangsúly és jellemzően arra, hogy közel legyen a másik.

És igen, nagyjából ez normális. Kapott képet, bejöttél neki, szóval próbálkozik egyből. (Arra már ki se térjünk, hogy valószínűleg egy szokásos top pasit választottál, akinek a csajok többsége simán küld egy ilyen után bevállalós képet. Nem véletlenül snapcheten beszélgettek és nem messengeren.)

2021. márc. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik azt(is), hogy ez tetszik a nőknek

Az en barátom is a kapcsolat elején igy inditott (szex már volt köztünk), hogy joformán sezxgifeket küld, meg szinte meztelen képeket kért rolam, mire közöltem hogy èn nem vagyok vizuális. Azota le is állt ezekről.

2021. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

nekem ez eleg primitiv es suttyo dolog, hogy kb mar randi elott a f aszat kuldozgetne. en is kerestem

(es talaltam is) mar szexpartnert tinderrol lanykent, de meg azok se voltak ilyen retardaltak, akik kifejezetten szexet akartak csak. attol meg ugyanugy kell beszelgetni, ismerkedni, randizni, hogy a szex a cel.


bar ugy vettem eszre, az ilyen 20 koruli korosztaly sokkal magamutogatobb, mind fiuk, mind lanyok, szoval ok sokkal nyitottabban erre a kepkuldozgetesre. kerdesre valaszolva: a pasi tuti csak szexet akar.

2021. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ledobálja a ruháit és tőled is azt kérdezgeti mi van rajtad. Szerinted a lelkedre kíváncsi?
2021. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Snapchat? Ahol ugyanugy nevtelen meg szemelytelen az egesz? Meg ott nincs ilyen, he gizi kuldje mar egy kepet hihi...


Legkozelebb facebook legyen, ott azert tobb kepet latsz rola.


Ja, es a profilban erdemes mar tisztaznod, mit akarsz. Amint valaki tobb kepet ker rolad, az red flag.

2021. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha komoly kapcsolatot keresel, semmiképp ne a Tinderen ismerkedj. Köztudott, hogy a Tinder csak a nevében társkereső, és valójában az alkalmi, rövid távú kapcsolatokat keresők gyűjtőhelye, ahol a férfiak rendszerint egyszerre több vasat is a tűzben tartanak, s legfeljebb 1-2 héten belül a lényegre (értsd: szexre) térnek; aki pedig ettől vonakodik, azt ejtik. Ez a srác legalább egyenes volt és elég nyilvánvalóvá tette, mit akar tőled. A snapchat-elés meg hasonló felszínes dumálgatások igazából a "bemelegítést" jelentik számára a végső cél, az ágyba invitálásod érdekében.


Ha komoly kapcsolatot keresel, arra vannak komoly internetes oldalak, például a randivonal.hu és a parom.hu Azért ezeket a fizetőseket ajánlom, mert sajnos az ingyeneseken nagy arányban lelhetők fel a gátlástalan, hazudozó, hitegető szoknyavadászok, akik igazából csak ingyen szexet keresnek, semmi mást. A rengeteg időrabló zsákutca és csalódás elkerülésének meg kell fizetni az árát.

2021. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Baromsag. Csak a media huzta ra, hogy szexpartner kereso.



Amugy naaagyon sok no is csak szexpartnert keres (bikiniben pucsito, rudbajnokok es tarsai) es barmelyik appon is vagy, tobb vasat tart a tuzben a masik.

2021. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz meg ilyenekbol, annyi, mint a sicc. Az elso ilyen kep utan mar torolheted is, mert elmondott magarol mindent. Praktikus kiirni, hogy komoly kapcsolatot keresel es az elso kerdesed az legyen, hogy olvastad az adatlapom? Amelyik nem, az szinten kidobni. A noi tarskereses kb errol szol, kidobalni a sok kis kocsogot, amig talalsz egy ertelmeset. Eleg rosszak az aranyok, szoval lelkileg keszulj fel.
2021. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!