Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hozzam be a párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam be a párkeresési hátrányomat? Egyáltalán miért ilyen nehéz manapság párt találni?

Figyelt kérdés

(Elnézést, kicsit hosszú lett, de muszáj mindent leírnom, nagyon frusztrálnak ezek a gondolatok.)


Eléggé fura lesz az én történetem. Ugyanis 21 éves vagyok, soha nemvolt még barátnőm. Introvertált vagyok, nehezen nyílok meg. Viszont nem szeretnék beképzelt lenni, de nem vagyok olyan csúnya, többször fordult már elő, hogy lányok kezdeményeztek nálam. Én viszont egyszer sem foglalkoztam velük, mert egyszerűen nem tudtam kezelni a helyzetet, nem tudom mit kell csinálni akkor, ha bejövök valakinek. És ez így megy évek óta.


Viszont hétvégén egy olyan lány írt rám, aki már kiskorom óta tetszik. Írta, hogy szimpatikus vagyok neki, és most pont van egy kis szabadideje. Én meg egyszerűen nem tudtam neki mit írni. Nem tudom, hogy egy olyan emberrel, akiről nem tudsz semmit, és ráadásul lány, hogyan és miről lehetne beszélgetni. Képtelen vagyok ismeretlen lányokkal beszélgetni. Most az hogy ilyen közhely kérdéseket teszek fel, hogy mik a hobbijaid, miket szeretsz stb. hát nap-mint nap minden random szerencsétlen így ír a lányokra a neten, nagyon egyedi. Azzal csak lejáratom magam. Bár aztán végül az lett, hogy kínomba ilyen állásinterjú style-ba elkezdtem kérdezgetni... Hát de ha be is jöttem neki, ezek után biztos kiábrándult belőlem. Úgyhogy hamar el is köszöntem, annyira gáz volt.


Phu de ez viszont nagyon szarul esett. Legszívesebben belefojtottam volna magam a kádba. Itt volt a lehetőség, egy brutál jó nő kezdeményezett nálam, én meg olyan balfasz voltam, hogy még azt is elszúrtam, amit nem lehet elszúrni. Konkrétan még azzal se tudok randizgatni, akinek bejövök... 21 éves létemre... Áhh, tiszta szégyen vagyok. Ötletem nincs, hogyan kell valakivel ismerkedni, hogyan kell flörtölni, és hogyan kell összejönni valakivel. Nálam ezek mind kimaradtak. És emiatt órási hátrányom van, mert már a 17+-os korosztály is tapasztaltabb ilyen téren mint én. Én meg már viszont ott tartok, hogy fizetnék is azért, hogy ezeket a hátrányokat behozzam. Bármennyit. Nem akarok egy világi balfasz lenni egész életemben. Csak nem tudom, hogy hol kezdjem...



2021. márc. 1. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A férjem 29 volt, amikor összejöttünk. Csodálatos férj és olyan apja a lányainknak, hogy azt tanítani kéne. Ő tudatosan nem akart barátnőt családalapításig, ez tény, de nem késett le semmiről így sem. Minden rendben lesz! 😊
2021. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

ez ari.


21 évesen miért gondolod, hogy vége a világnak? Még el sem kezdődött az életed, de te már pánikban vagy. Részben a Z generáció fogyasztási szokását okolom (nem vagyok boomer, Y vagyok), a jaaaj kimaradok, ha most azonnal nincs valami, jaj már 15 évesen orgiáznom kell stb.


Nem kell, ne görcsölj ezen. Élvezd ki az időd, fektess energiát önismeretbe, barátokba és idővel tudod majd kezelni, ha valakinek tetszel stb.

2021. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk írj rá, érdeklődd meg, hogy milyen napja van.

Akár azt is leirhatod neki őszintén, hogy múltkor lehet egy kicsit gáz voltál, ne haragudjon, de annyira meglepett, hogy egy lány rádírt, hogy hirtelen nem tudtál vele mit kezdeni, de szívesen elölről kezdenéd a dolgot.

A gyengeségeket nem kell feltétlenül szégyellni, néha akár be is lehet vallani.

2021. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nopara, nekem is sikerült visszautasítanom egy lányt, pedig még szemeztünk is mielőtt odajött :D meglepett nah és bénán reagáltam le

Kipróbálásra javasolnám hogy regisztrálj szigorúan barátkozós, ismerkedős oldalra és ezzel a fókusszal kezdj el beszélgetni így rájössz hogyan érdemes egy ismeretlennel elsőre beszélgetni

2021. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Ja 4 es írta, hogy nem feltétlen lehet felismerni a helyzetet és bénázol. Megesik, legalább érdeklődnek és ez már tök sok önbizalmat tud adni.


Nekem pl volt egy lány, netes appon ismertem meg (nem ma volt) és nagyon tetszett. Randiztunk, ritka helyzet, hogy érdekeltem, mint embert. Kedveskedett, érdeklődött, a mai napig alig éreztem ilyet. Aztán lefeküdtem vele úgy, hogy nem jártunk (nem csinálok ilyet) és azt hittem több lesz. Másnap utána kellett volna mennem, de féltem. A mucika 2 nap után bejelentette, hogy bepasizott, azóta össze is házasodtak. Elbénáztam, igen, eléggé.


de közben volt élményem, felismerem már milyen, ha tetszem valakinek, és tulajdonképpen ha ő 2 nap után talált mást, akkor lehet nem is lett volna belőle több. Ezt azért írtam le, mert tényleg nem éri meg stresszelni ezen. Az emberek felnőttkorban sajnos jönnek-mennek és nem mindig tudod mi a másik szándéka.

2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én "túl" jó nőkkel eleve nem kezdek, problem solved.
2021. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért nehéz, mert nőknél egekben az elvárások. Minden nőre 20 pasi hajt, ha emellett regisztál társkeresőre, akkor még + havi 100 is.

Így hát válogathatnak.


Mi pedig a prostik közül.

2021. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert a prostira nem hajt 100 pasas?
2021. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
A prostira ha hajt is 100 pasi, nem gond, mert nem érzel semmit iránta, így pörgeted az oldalt és elmész egy másikhoz, akár henete máshoz és kiadásilag ugyanott vagy, mintha mindent megteremtenél egy nőnek, aki utána is leléphet
2021. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja csak a prostiban egy het alatt jar 100 pasi, addig egy normalis noben nem igazan.


Fuj.

2021. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!