Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk, mit vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, mit vártok el egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A húszas eveim elején járó lány vagyok,volt egy hosszabb komolyabb és két rövidebb kapcsolatom. Eddig azt tapasztaltam,hogy hiába terveznek velem komolyan,egy idő után mindig oda lyukadunk ki,hogy túl "komollya"válik nekik a kapcsolat és még szeretnék kielni magukat csajozás téren. Amivel persze semmi probléma nem lenne,de borzasztóan nagy pofatlansagnak tartom,hogy jönnek a komoly kapcsolattal és hogy arra vágynak, majd fel-egy év után mégse, mert még fiatalok. Kíváncsi vagyok,főleg a húszas fiúk velemenyere,hogy ők is inkább eldobnanak egy tényleg harmonikusan működő kapcsolatot pár kósza numeraert vagy vannak,akik értékelik azt,ha van mellettük egy társ, aki partner mindenben,bármiről lehet vele beszélgetni, nyitott,őszinte és hűséges és a szexuális élet is elvezetet nyújt?

Tudom,hogy vannak kivetelek,eddig sajnos nem futottam bele,de kíváncsi vagyok,hogy melyik tipusból van több 😊


2021. márc. 1. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom hány évesekkel ismerkedsz, és tudom hogy a világon nem minden a kor, de ezért nem lenne hülyeség legalább a tőled 5-8 évvel idősebb férfiakkal való ismerkedés.


Az én barátnőm is 21 éves és nagyon sok tekintetben összepasszolunk. Ő is komolyabb gondolkodású, mint te, hasonló dolgokat akarunk az élettől, én vonzódom ahhoz hogy ő fiatalabb, ő vonzódik ahhoz hogy én idősebb és fel tud nézni rám. A terveink is kb egybevágnak, hogy mikor szeretnénk majd családot, stb. Tudom más is működhet, de sok embernek tényleg beválik az 5-8-10 év korkülönbség a férfi javára.

27/F

2021. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nekem nem tetesznek külsőre az idősebb férfiak, fiatalabbal sem próbálkozom, kB olyan 22-24 közötti korosztaly tetszik. Csak közben meg látom, hogy egy csomó kapcsolat van 22-es korosztalyban, ami már évek óta tart és komoly tervek vannak és nem értem, hogy hogy nem jön össze nekem is ez,amikor mindig normális típusú srácok tetszettek és én is normális voltam/vagyok. :/
2021. márc. 1. 16:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem jött szóba idősebb férfi, max. kb 5 évvel. 21 évesen találkoztam az akkor 23 éves párommal. Mind ketten komoly kapcsolatot kerestünk, hosszútávú tervekkel. Fel tudok rá nézni, hiába van csupán 2 év köztünk. Kicsit előrébb tart az életben és tudok tőle tanulni.

Ahogy te magad is látod, én is azt tapasztaltam az ismerőseim körében, hogy sokan kerestek/keresnek komoly kapcsolatot, szóval csak keress csak te is tovább. :D

2021. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Persze,csak már eléggé félek, hogy a következő srác is majd gondol egyet,és ugyanúgy lelép. Azért egy idő után elég frusztralo,hogy otthagynak, pláne, hogy sok lánynak van olyan párja,akit meg sem érdemelne. Rengeteg olyat látok, ahol a lány megcsalja a párját, atveri és hazudik neki,a fiú mégis kitart mellette.
2021. márc. 1. 16:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, de én már pl. egyáltalán nem vágyok arra, hogy kiéljem magam, meg hogy csajozgassak, én inkább lehorgonyoznék egy valaki mellet, akit szeretek, és maradnék vele, amíg csak lehet. Szóval nekem eszembe se jutna eldobni egy harmonikus kapcsolatot nemhogy egy, de száz kósza numeráért se.
2021. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok így nem várok el semmit mert nincs kitől! 25f
2021. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló vagyok. Kérdező én nagyon fiatalnak nézek ki, kölyökképem van, kisfiús arcom egyszerűen. 27 vagyok, de manapság is 21-23-nak néznek sokszor. A személyimet is 24 éves koromig elkérték, mert gyakran néztek 18 éven alulinak. Nem ismerkedés céljából, de fotót is küldök magamról szívesen privátban, hogy lássátok mire gondolok, ha érdekel.


Ezt csak erre írom, hogy azt írod neked nem tetszenek az idősebb srácok. Hát sok idősebb srác van, aki fiatalnak néz ki és letagadhatna 5 évet simán.

2021. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és már abszolút nem érdekel ez a "kiélés" dolog. Szerintem ez sokak számára leginkább a következmények nélküli élet illuzióját jelenti, de én már rájöttem, hogy csak akkor várhatom el, hogy jól műkődjön egy kapcsolat, ha én is minél többet tudok bele tenni. Az intimításnak is vannak mélységei, amelyeket meg sem közelítenek az úgynevezett "numerák". Nyilván több célom is van még, de egy kiegyensúlyozott családi élet jövőbeli megteremtése az egyik legfontosabb.
2021. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
21/F vagyok és nekem valahogy soha nem jött be ez a "kiakarom élni magam" és menni minden random lány után. Mindennél jobban csak egy komoly kapcsolatot szeretnék ahol szeretjük és támogatjuk egymást.
2021. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó esetben 20 felett már nem fiú ha nem férfi de a mai világban jogos a fiú.
2021. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!