Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keresnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a férfiak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden létező fórumon keresem a párom, de kizárólag csak link emberekbe botlok, akik csak lelki szemetesládát keresnek, vagy párjuk mellé keresnek alkalmi szexet. Régen sem volt népünnepély a társkeresés, de általában pár hónap alatt találtam társat hosszabb, tartalmas kapcsolatra.

Most meg tavaly tavasz óta, mióta van a korona cucc - mintha bezárkóznának a férfik, maximum beszélgetni, vagy tapogatni jönnek el. Mi ennek az oka?

Ennyire nem vágytok társra? A szexpartnerek nem lesznek mellettetek, ha idősek, és betegek lesztek! Mitől féltek? Miért nem akarjátok, hogy szeressenek titeket? Igen, tudom, vírus így, meg úgy - de nem jobb lenne társsal átvészelni? Ha meg rossz kapcsolatban éltek, miért nem léptek ki, miért megoldás a megcsalás? Beszélgessünk a témáról!


43 éves nő (a félreértések kedvéért nagyon csinos)



2021. márc. 1. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Létezik komoly szándékú társkereső férfi?
..........................
.............................
32 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Erre kíváncsi leszek mit válaszolnak

42/N

2021. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez a szavazás magas. Mi ez a sok pont? :D
2021. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
45 éves férfi vagyok, vágyom egy társra, és a vírust konkrétan magas ívben. De ( mert mindig van de), a normális nők foglaltak, normálatlanra meg nincs szükségem. Komolynak mondott társkeresőn ötven (50)kedves levelet megírtam, elküldtem, válaszok száma: 0 ( zéró, nulla, semmi, nothing, niente). Ezek után nem biztos, h velem van baj. Normálisan nézek ki, a fotókon mosolygok ( jók a fogaim), nem kopaszodom, nem vagyok sem dagadt állat, sem fszküldözgető perverz. De tényleg semmi.
2021. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én csak 32 vagyok, de találtam egy nőt akivel összepasszolunk és hosszútávra tervezünk.


De ha ott lennék szingliként 45 év körül, biztos egzisztenciával, gyerek nélkül, valószínűleg én is rámennék egy lazább életmódra ahol nincsenek kötöttségek. Egy csajnak olyan szinten a kedvére tenni mint fiatalon vagy gyereket biztos nem akarnék, stb. Csak összejárnánk szórakozni meg szexelni aztán kész.

2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem a legtobben tipikusan azert nem mert mar van parkapcsolatuk.
2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

1.: 43 évesen, csinosan, a neten kell ismerkedned? >:)

2.: Gondolom sok férfi akar...de...neked ki/mi a FÉRFI? Gondolom 100-ból 1 üti meg a mércét.

3.: Sok férfi csóró, homár, nős, befásult.

4.: A jó 40-es pasik 20-as lányokat dugnak.

2021. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Arra nem gondolnak a sikeres negyvenes-ötvenes férfiak, hogy a jó külső mulandó, és egy vén trottli lesz belőlük - aki magányosan fog öregedni, magányosan meghalni?

A nyers szex az ismeretlennel nem pótolja az érzelmeket!

Én nem vagyok társfüggő - de a szeretet nagyon hiányzik. Szerintem az ember nem kerek egész társ nélkül,- csak félember. A "jól vagyok egyedül" csak önáltatás - ez csak ideig-óráig megy. Ennyire sekélyesek lettek az emberek? Pár éve még voltak, akik vágytak társra. Ma már - úgy tűnik a covid elpusztította a szeretetet az emberek szívéből.

2021. márc. 1. 17:06
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Milyen férfit keresel, illetve milyeneket hajtottál el eddig? Az átlagostól felfelé érdekel, mi nem felelt meg bennük.
2021. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Vidéki kis faluban hol ismerkednél? De városban sincsenek nyitva a szórakozóhelyek. Nem divat az utcán leszólítás - maszkban meg pláne. Aki az "életben" ismerkedik, hogy csinálja?
2021. márc. 1. 17:07
 10/38 A kérdező kommentje:
Beérem egy átlagos küllemű, átlag keresetű férfival, semmi extrém kívánságom nincs.
2021. márc. 1. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!