Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok. Külsőre átlagosnak mondanám magamat, magas vagyok, van rajtam kis túlsúly (kb 10-15 kg), de edzek és diétázok, szóval az valószínűleg le fog menni. Nagyon törekvő és maximalista vagyok, céljaim vannak, amikért harcolok is. Ugyanakkor makacs vagyok, mindig kiállok a véleményem mellett, nehezen győznek meg az ellenkezőjéről annak, amit gondolok. Hobbijaim is vannak, tehát nem csak lesek ki a fejemből. Nem vagyok pénzásó sem, valószínűleg a végzettségemmel tökéletesen el tudom majd tartani magamat is.


Nincsenek nagy elvárásaim, csupán hogy őszinte, elfogadó és valamennyire intelligens legyen az illető. Legtöbbször még ez a 3 elvárás sem teljesül sajnos. Hozzáteszem, hogy idő hiányában és amiért nem járok sok helyre, internetes társkereső oldalakon ismerkedem, ami ugye nem a legjobb megoldás, de sajnos nem tudok jobbat. Általában az ezeken a helyeken megismert férfiak nem ütik meg azt az intelligencia szintet, amit elvárok.


Az eddigi kapcsolataimról annyit, hogy rövidek voltak és általában mindegyik pasi csak a hibákat kereste bennem, amiket fel is róttak egy idő után, holott én nem tettem ezt meg, pedig ők sem voltak tökéletesek. Mindig csak pótléknak éreztem magamat, ha "ló nincs jó a szamár is" alapon, voltak olyanok, akik ezt meg is jegyezték, hogy csak azért kezdtek velem, mert épp nem volt jobb.


Mit ronthatok el vajon? Hogyan lehetnék "piacképesebb" ismerkedés terén?



2021. márc. 1. 19:50
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

És ebből az 5ből mennyi tartott mondjuk fél évnél tovább?

Csak mert ismertem egy lányt, aki mindenkivel lefeküdt már a 2-3. randin aztán csodálkozott, hogy csak szexre kell a fiúknak. Jól megválogatod egyébként a párjaid?

2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nem fekszem le velük azonnal. 2 tartott tovább. Nem válogatok azért, mert nincs rá lehetőségem annyira
2021. márc. 1. 22:07
 43/45 anonim ***** válasza:
Hát a maradék háromnál ez a "ló nincs jó a szamár is" dolog sajnos elég esélyes 😕
2021. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Igen, erre rájöttem így utólag, hogy ez lehetett :/
2021. márc. 1. 22:29
 45/45 anonim ***** válasza:
73%
Túl karótnyelt vagy
2021. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!