Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínos vagy vicces társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos vagy vicces társkeresési / ismerkedési bakik, amiket megbántatok?

Figyelt kérdés

Mik estek meg veletek? Nekem sok olyan volt, ami akkor és ott szánalmas és kínos volt, utána meg baromi mérges voltam, hogy elcsesztem. Utólag meg már persze vicces is valahol.


Egy példa tőlem, ilyen vissza nem térő esélyekre gondolok: rapidrandin voltam, több csaj tetszett. Aki legjobban bejött, azzal véletlenül hazafelé egymás mellett utaztunk a metrón. Beszéltük, kinek hogy tetszett ez a rapidrandi rendezvény. Egyszer csak megkérdezi, hogy mit csinálsz holnap? (szombat volt.) Zavaromban azt mondtam, hogy semmit, otthon rendezkedek. Kérdem, ő mit csinál. Azt mondja, ő is semmit, majd leszáll a megállójánál, mielőtt mondhattam volna, hogy hát akkor randizzunk. Egyértelmű volt a jele, de zavaromban később esett le nekem:) Soha többé nem láttam.


Volt hosszú kapcsolatom is több, szóval sikerben is volt részem, csak most eszembe jutnak az ilyen régi szarvashibák. 41F



2021. márc. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
93%
Facen rám írt egy csaj akit nem ismertem hogy, "Nem ismerjük egymást, de nagyon bejössz nekem" én hülye meg akkor nem akartam barátnőt így elszalasztottam az esélyt, azóta is bánom pedig már 3 éve volt ez. A csajnak meg azóta lett barátja. 20/f
2021. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Kínos volt, mikor nagyon bejött egy srác az ismeretségi körömből és sütöttem neki sütit meg minden, aztán kiderült, hogy csak hülyített és rajtam röhögtek a barátjával. (Egyébként egy harmadik barát köpte be nekem.)
2021. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
81%

Nálam csak az amikor hülyeségeket beszélek zavaromban


Egyik srác pl azért startolt rám mert hűvös kimért voltam, miközben a többi csaj meg ott lebzselt körülötte. Igy elhivott találkozni. Hát én is átmentem egy vigyorgos nyalis komolytalan idiótába mint a többi. Helyből dobott is a srác.


Másik srácnál detto ugyanez.

Az a srác valami rendőrkutyás talán idomito, sokan sétaltattam a nem tudom milyen vadállataot is (harci ebek), na és szoval nála is előjött hogy átmegyek idiotába, mire ő meg hirtelen felkapott és belerakott egy utmenti konténerbe hogy inkabb maradjak csendben :D (vele mondjuk szex legalább volt.)

Azota se vesz természetesen komolyan.

2021. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
82%
*vadállatait
2021. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
84%

Olyan nem volt, amit megbántam, de olyan volt, ami elég hülyén jött ki.

Pl. egy srác megjegyezte, hogy "jól áll rajtad az a szájkulimász", és ahelyett, hogy azzal kezdtem volna, hogy megköszönöm a bókot, rögtön kijavítottam, hogy "az rúzs" :D. És utána sem köszöntem meg...

2021. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
84%

Valamilyen fesztiválon voltam mint fiatal 16 éves :D álltam a színpaddal szemben koncert után és elkezdtünk szemezni egy lánnyal aki a barátnőjével kissé oldalt állt. Persze nem mentem oda hozzájuk viszont ő fogta magát és megszólított hogy a barátnőjével ennél és ennél a sátornál fognak fröccsözni és tartsak velük. Erre nagy zavaromban sikerült kinyögni az egyik talán leghülyébb választ: "bocsi de nem iszom alkoholt" :D :D persze sose láttam őket utána :D pedig hogy fogtam a fejem hogy ilyen marha legyek :D

Egyszer Pesten egy prosti is leszólított az éjszaka közepén erre bemondtam neki hogy menjen haza mert megfázik :D ott is csak 10 perc múlva a lakàsban esett le hogy mit akart :D

Az is vicces volt amikor koncert alatt egy csaj felkérdzkedett a nyakamba, csak nem látszott hogy minimum 70 kiló :D azt hittem eltöri a nyakam az alatt az 5 perc alatt :D aztán amikor meg akart hívni persze hogy eltűntem :D

2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
92%

Tetszett egy két évvel felettem járó srác a gimiben.Néha szemeztünk,gondoltam bejelölöm.

Pár nap múlva le lettem tiltva,a haverjai meg nyíltan kiröhögtek csak úgy.

2021. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
98%
17 voltam. Egy barátnőmmel összeismerkedtünk egy fiú társasággal. Ugyanazt az srácot néztük ki mindketten, csak egy probléma volt. A srác kicsit sokat ivott és konkrétan nem is tudott rólunk, hisz aludt😂 Egy idő után magához tért és nyilvánvalóvá tette, hogy én tetszem neki. Hazavittek, kicsit összejöttünk(csak csókig persze). Másnapra megbeszéltünk egy randit, de biztos voltam benne, hogy nem jönne el, állapotából adódóan nem is fog rá emlékezni. Nem akartam csalódni, ezért nem mentem el. De odaküldtem egy "kémet", aki állította, hogy a srác ott volt, még virágot is vitt!😟 Néha még most is eszembe jut, hogy milyen hülye voltam, pedig 20+ éve volt.
2021. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, elírtam. Nem voltam még 17, csak 16.
2021. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
52%

Hat évvel ezelőtt egy haverom felhívott, hogy ott vannak abban a kocsmában, amely kb. alattam volt (ahol akkor laktam, a házban alul egy kocsma volt, én a másodikon laktam felette). Mondta, hogy menjek le egy sörre/fröccsre.


Lementem, volt ott egy csaj, akiről viszonylag hamar megtudtam, hogy szereti a fаszt. Azt is észrevettem, hogy nézeget engem. Aztán a csaj mondta ott valakinek, hogy éhes, erre az egyik srác mondja neki félhangosan, közben elég erősen rám terelve a lány tekintetét, hogy XY [én] itt lakik a kocsma felett, biztos van kajája.

Én meg amúgy vettem a lapot, de nem volt otthon épp gumi. Tudván, hogy a csajon már átmemt a fél város, gumi nélkül nem vállaltam volna be (meg amúgy sem egyik ilyen ismeretlen egyéjszakást se)...


Pedig ez egy elég magas labda volt...

2021. márc. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!