Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Tinderen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen sokkal több csinos nő, mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Eddig nőként használtam a Tindert, de most egy férfi ismerősöm segítségével bepillanthattam az online társkeresésbe "férfi szemmel" is. Meglepődtem, hogy mennyi fiatal, csinos nő használja az alkalmazást. A férfiak viszont kinézetre többségében átlagosak, vagy inkább átlag alattiak.

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
48%
Mert ha egy nő vékony akkor már kb jól néz ki. Viszont a férfinak genetikailag jó arc kell, dús szakál, széles állkapocs, megragadó tekintet, stb.
2021. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de ez az egyik oka, amiért én nem használom. Azok között a nők között én labdába sem rúghatnék... Mondjuk élőben sem. Fogalmam sincs, honnan ez a rengeteg genetikailottó-nyertes, de qrva frusztráló ám.
2021. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%
Azt ne felejtsük el, hogy a nőknek ott van a smink nevezetű csodafegyverük. Egy csúnyácska nőn a smink rengeteget dob, míg ha egy férfi nem születik jóképűnek, akkor cseszheti.
2021. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nagyrészük kamu profil
2021. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

"Azt ne felejtsük el, hogy a nőknek ott van a smink nevezetű csodafegyverük. Egy csúnyácska nőn a smink rengeteget dob..."


Persze, a smink kepes arcvonasokat atalakitani, feler egy plasztikai mutettel. A nok sokkal tobbet fotozgatjak magukat, sokkal jobban ertenek a pozolashoz, a legtobb kepuk szerkesztett. No vagyok, tapasztalat.

2021. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
93%
A nőktől jobban elvárja a társadalom az igényességet. Az egy dolog, hogy páran csalnak sminkkel, de ami a befektetett energiát, igényességet illeti, a nők jobban állnak társkeresőkön, mint a férfiak. A fiúkat úgy nevelik, hogy úgy vannak jól, ahogy vannak, jó, ha egy fokkal szebbek az ördögnél, ha energiát fektetnek a külsejükbe, kinézetükbe, prezentációjukba, akkor b...isak, ők az evolúció csúcsa. Bele sem gondolnak, hogy nekik is kellene egy kis energiát fektetni abba, hogy mit raknak fel magukról. A többség feltölti az első szelfijét, amit lő, vagy még jobb, mákos webkamerás képet.
2021. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
88%

Mert vesznek 50.e-ért sminket ellőnek egy év alatt magukról 2000 selfit és meg a képeket megretusálják.


Azért a nagy 10/10-es csajokról ha lekerül a smink sokszor egy nem rossz csajt se érnek el, nem hogy egy jót.

2021. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Csinos nő sok van, de olyan , aki tetszik is, kevés. Biztosan veled is van úgy, hogy objektíven nézve "rendben van" egy férfi, de számodra semmi pluszt nem látsz benne. Na, ez nálunk is megvan a nőkkel. 50 -ből 2 nő megy jobbra nálam kb, pedig szerintem is több csinos van, csak nem mozgatnak meg.
2021. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Marmint a szejjelfilterezett kepekre gondolsz?
2021. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
89%

Mert nőként a Tinder maximum az ingerküszöbödet fogja eltolni és alig látsz majd jó pasit, mert a nő mindig a felső 10-20%-ot tartja elfogadhatónak.


A férfiak meg reálisan értékelik a nőket, 50% átlag feletti, 50% pedig átlag alatti és csak az átlag alatti alsó 20-30% az, akinek szívás, de a legtöbbön egy fogyás vagy egy stílusváltás rengeteget segítene.

2021. márc. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!