Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért találnak nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért találnak nehezen párt maguknak, mert elég nagy igényeket állítanak fel párválasztáskor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 21:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
67%
Én átlagos, hétköznapi kinézetű férfi vagyok. Csak olyan lánnyal járnék, aki nem kövér, szép az arca és intelligens, de mégsem gondolom azt, hogy emiatt nagyok lennének az igényeim.
2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem, és szerintem ez amúgy is egy szörnyen egyoldalú, beszűkült, fekete-fehér gondolkodásra valló feltételezés.
2021. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%

Vannak, akik igen, de szerintem nem biztos, hogy a többségre ez jellemző, mert azért ismerek nem egy olyan embert, akinek nem elrugaszkodottak az elvárásai önmagukhoz, max. nehezen teljesíthetőek.

pl.:

- konzervatív keresztényként hasonló párt keres, a környezetében nem talált ilyet, aki korban hozzáillő volt, egyedülálló, tényleg konzervatív keresztény volt (sokan ezzel takaróznak, amiért homofóbok és rasszisták, közben a Bibliát nem ismerik, templomban sosem jártak, a tanításokat nem követik stb.)... egy randi jött össze, de nagyon nem passzoltak egymáshoz személyiségre

- kutató, és neki fontos, hogy a párjával tudjon beszélni otthon a munkásságáról (eléggé leszűkíti a választási lehetőségeket, pedig magához képest nem magas elvárás)

- egyszerűen peches

2021. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%

"Én átlagos, hétköznapi kinézetű férfi vagyok. Csak olyan lánnyal járnék, aki nem kövér, szép az arca és intelligens, de mégsem gondolom azt, hogy emiatt nagyok lennének az igényeim."


- Sok sikert!

Mondjuk az általad leírt Nő-típus nem az átlagos jóskával (veled) fog kezdeni, hanem nálad sokkal jobbal.



31N

2021. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
98%
Aki átlagos külsejűként csak széppel hajlandó járni, annak magához képest nagyok az elvárásai, 1-es, hacsak nem tudja mással kompenzálni, ami egy szép nő számára instant vonzó tud lenno (pl. rohadt jó dumával).
2021. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Nálam 100, hogy ez a helyzet.
2021. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

#1 akit leírtál,az a nő nem átlagos,hanem jóval átlag feletti,tehát szép.

Itt vagyok a példa rá.Nekem a háromból egyik sincs meg.Átlag alkatom van,az arcom bűnronda és különösen okos sem vagyok.

És hidd el,naponta látok jócskán hasonló nőket az utcán.

2021. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Nem adom fel.. A remény hal meg utoljára.. 32f
2021. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

4#

Szerintem a srác a helyes hozzáállás

2021. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáállást követi, és akkor sem fog igénytelen nővel kezdeni ha azok a fejük tetejére is állnak
2021. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!