Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lenti üzenet után ghostingol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lenti üzenet után ghostingoltak. Miért? Miért nem egyszerűbb csak simán ghostingolni? Avagy miért nem lehet azt mondani, hogy bocsi de mégsem vagy szimpim

Figyelt kérdés
"Szia! Bocs, hogy eddig nem írtam, de jelenleg nincs nálunk internet és a mobilnetem se akar működni. Most is csak azért tudok írni, mert a városban vagyok. Valószínűleg holnapra már lesz, mert ma jönnek megnézni."
2021. márc. 2. 09:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Megj: tuti, hogy ghostingoltak, mert már egy hete nem hallottam felőle.

És nem, nem kértem el a számát.

2021. márc. 2. 09:34
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas kifogások garmadájának tűnik őszintén szólva.
2021. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi a tököm az a ghostingolás? Magyarul már nem menő?
2021. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

ez nem ghostingolas, egyszeruen csak nem valaszolt, lehet, nem is latta meg.

de azt is megertenem, ha nem valaszolna, mert ez az uzenet nevetseges. milyen hely az, ahol napok ota nincs se mobilneted, se interneted 2021-ben?! a 60 eves anyamnak is van mobilnetje.. akkor mar legalabb varnad meg, amig megszunik a problema es akkor irnal. ebbol az uzenetbol csak az eletkeptelenseg es kifogaskereses jon le.

2021. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

“Otthon nem tudok írni, mert figyel a csajom/asszony. De azért ismerkednek”


Kb ezt jelenti

2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy elég szánalmas kamu szerintem. És azért írja ezt, mert azt akarja, hogy azt hidd, hogy nem ghostingol... megteszi az illetlen lépést, de az egójának nem esik jól, ha valaki a nevén nevezi a gyereket, és azt mondja rá, hogy illetlen.
2021. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

Nem szeretem, amikor valaki valahol hall egy idegen szót és valójában fogalma sincs a valódi jelentéséről, de használja.


Egyébiránt pedig tényleg nagyon ócska kifogásnak hangzik.

2021. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 akkor ajánlom, olvasd el a szó jelentését!
2021. márc. 2. 10:30
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

[link]


akivel meg csak SOHA EGY SZOT SEM VALTOTTAL, az nem tud ghostingolni, te szerencsetlen. o egy idegen, semmi valasszal nem tartozik neked.



akkor van ghostingolas, ha mar beszeltek egy ideje, esetleg randi is volt, es latszolag minden ok nelkul eltunik a masik, nem reagal.

az, hogy rakoszonsz es nem valaszol, az nem ghostingolas.

2021. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen. Ez tetszik!

Nem tudsz semmit, de azért magas lóról beszélsz....

C1es (Cambridge) nyelvvizsgám van. Tudom mit jelent a kifejezés, és annak megfelelően használtam!

2021. márc. 2. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!