Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal,ami ingyenes és könnyű használni?

Figyelt kérdés
Szívküldi társkereső oldalon akartam üzenetet küldeni de nem sikerült elküldeni az üzenetet.Kiírta hogy üzenet küldése és azzal vége is volt.Nem küldte el az üzenetet.Írták többen is hogy ez az oldal társkereső.Mármint a gyakori.Szerintem pedig itt a legegyszerűbb társat keresni, egyszerű az oldal használata, egyszerű kérdést kiírni, egyszerű privátot küldeni.Társkereső oldalakon nem tapasztalom hogy ilyen egyszerű lenne.Én még nem találkoztam olyan oldallal,mint a gyakori kérdések,aminek ilyen egyszerű a használata.Én továbbra is itt fogok ismerkedni,társat keresni.

2021. márc. 2. 14:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem a szívküldin könnyen fog menni.De valamiért nem akart átmenni az üzenet,amit írtam a nőnek:(
2021. márc. 2. 14:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osszesnel fizetni kell valamennyit, hogy eselyed legyen a beszelgetesekre. Badoo es Tinder rendelkezik a legtobb taggal, de premium nelkul ferfikent nem erdemes hasznalni.

Ok is profitbol elnek, nyilnak nem fogjak ingyen kinalni a szolgaltatasukat.

2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 nem fogok fizetni.Így is eleget fizetek csak azért,hogy van internetem.Ez az oldal a legjobb szerintem.
2021. márc. 2. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor hasznald ezt vagy ismerkedj a valo eletben.
2021. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom még egyszer a szivküldit,annál egyszerűbbet nem találok.
2021. márc. 2. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
facebook társkeresés, de csak mobilrúl müxik
2021. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 2 ingyenest ismerek, facebook és első találkozás. Előbbin csak azzal tudsz beszélni, akivel párba állsz, utóbbin meg bárkire ráírhatsz, viszont ennek az a hátránya, hogy minden csak rengeteg üzenetet kap, és el fog veszni közöttük a tied.
2021. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy éve Tindereztem utoljára, de akkor az ingyenes funkciókkal is teljesen használható volt.

Ahhoz képest az összes többi noname társkereső lehúzás, mivel minimum 99%-kal kevesebb valódi felhasználó van...

2021. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg erre is sóher vagy, akkor mégis hogy akarsz barátnőt????
2021. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!