Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy hogy nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy nincsen esélyem a nőknél? Nem is merek kezdeményezni. Persze nem is tudom mit hogyan kell. Mit tegyek ha így érzek, de zavar?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket reszre szoktak szakadni a valaszok. Az elso szerint fejleszd onmagad. Na ezt nem szoktak megfogadni. A masik oldal szerint vegyel luxusautot. Valamiert ezt sem szoktak megtenni. Ugyhogy marad az, hogy kimesz setalni az utcara, most ugyis sut a nap.
2021. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, kérdező: derítsd ki, hogy mit hogyan kell. Elégedett vagy a válasszal?
2021. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem kezdeményezel, akkor tényleg semmi esélyed nincs.

Szerintem érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, meg esetleg keresned vmi olyan szakkört, vagy tartalmakat a Youtube-on, ahol segítenek ellazulni, megtanulni ismerkedni (NEM PUA-s f...ágokra gondoltam)... vagy még amit tudnék tanácsolni, hogyha srácokkal könnyebben ismerkedsz, barátkozol, akkor azt át lehet ültetni a lányokkal, nőkkel való ismerkedésbe (persze nyilván kis változtatásokkal).

2021. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt két csaj a gyárban, az sem tudtam ki ők, csak annyit tudtam hogy az egyikkel szemezek. Egy szőke és egy vörös. Vége a műszaknak, mit ad Isten, előttem mennek. Egy hirtelen gondolattól sem vezérelve odaléptem és beszóltam nekik valami banálisat! Mosolyogtak, azóta jóban lettünk! Egy másiknak a táborban szóltam be és egy hosszabb viszony kerekedett belőle. Valahogy így kezdődik! Odamész, vartyogsz nekik valami semmitmondót, persze nem baj hogyha vicces! A nők szeretnek nevetni, szórakozni! Csak légy önmagad és ne rögtön a kudarcra gondolj! Nem biztos hogy halálra leszel ítélve!
2021. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél úgy hogy csak egy random ember, akitől megkérdezed merre kell menni, hány óra, hol van egy jó kávezó ilyesmi.

Beszélj több száz nővel, jobbak az esélyeid, légy laza!


Lényeg, hogy 50 próbálkozás után se ad fel.

2021. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek igaza van kérjél útbaigazítást meg ilyesmik.
2021. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor így jártál barátom. Hány éves vagy? Majd idővel valami elvált dagadt kétgyerekes nő befog a pincsijének, addig meg marad a GYK...:DDDDD
2021. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért érzem úgy hogy nincsen esélyem a nőknél?"

Mert nincs tapasztalatod és hagyod, hogy az önbizalomhiányod, félelmeid (ami csak a fejedben létezik) meggátoljon.


"Nem is merek kezdeményezni. Persze nem is tudom mit hogyan kell."

Beszélgess olyannal, aki tud, ha egyedül nem megy, kérj segítséget! Első körben megpróbálhatsz lány barátokat szerezni, ne párkapcsolat legyen a cél. Amint észreveszed, hogy a nők is ugyanolyan emberek mint a férfiak, könnyebb lesz a kezdeményezés. Édesanyád, lány unokatestvéreid is nők. Velük tudsz kommunikálni?


"Mit tegyek ha így érzek, de zavar?"

Tegyél ellene, haladj szép kis lépésekben. Járj társaságba, ismerj meg új embereket (nem feltétlenül csak nőket), fejleszd a kommunikációd, szociális készségeid!

2021. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!