Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adja el magát a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adja el magát a társkereső oldalakon egy csendes, otthonülő típusú nő, ha ráadásul különleges hobbija, érdeklődési köre sincs?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes, visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg másoknak, nem nagyon szeretek eljárkálni sem. Teljesen átlagos dolgokat csinálok a szabadidőmben, azok is magányos tevékenységek pl. netezek, zenét hallgatok (fejhallgatón), videojátékozok, nagy ritkán megnézek egy filmet, naplót írok. Nem tudom mit írhatnék a bemutatkozásomba, ami felkelthetné a másik érdeklődését, vagy úgy megfogalmazni ezeket a dolgokat, hogy ne negatívumként szűrődjön le.

Van róla elképzelésem, hogy milyen párt szeretnék: nekem a határozott személyiségű férfiak tetszenek, akik jól tudnak irányítani, de nem elnyomnak, hanem ilyen védelmező, gondoskodó típusok. Ha ezt leírnám, attól félek, hogy olyanok írnának, akik csak uralkodni akarnak a másikon.

Minden segítséget megköszönnék!



2021. márc. 3. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Egy nő pusztán azzal, hogy nő, el tudja adni magát.
2021. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Laza jokedvü szexi kisugárzas, könnyedebb beszelgetések az elején kötetlenul.

Ehhez kell az hogy ne feszengj gorcsolj azon hogy mit irj eleve..

2021. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
kidobod a csöcsödet, csinálsz pár csücsörítős szelfit, ezeknek ennyi is elég.
2021. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Hellmano ***** válasza:
100%
Ja egyből rádmennének a dom papik, ha azt írnád irányítható vagy :D
2021. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt írd bele, ami a kérdésednél van.

Az "olyanok" mindenféleképpen írni fognak, bármi van a bemutatkozódban.

Azt kell neked kitalálnod, hogy majd a beszélgetések alapján hogy szűröd ki a jelentkezőket.

2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Miről lehet veled egyáltalán beszélgetni? :D
2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
"Ha ezt leírnám, attól félek, hogy olyanok írnának, akik csak uralkodni akarnak a másikon." szerintem evvel a mentalitással sajnos pont ilyen pasit fogsz bevonzani. Az elnyomók meg pont ilyenekre vadásznak.
2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

majdnem így, mint ahogy ezt leírtad.

"csendes, otthonülő típusú nő vagyok, szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, játszani, néha filmet nézni, naplót írni. határozott karakterű, de egyúttal gondoskodó természetű férfit keresek"

esetleg beírod, miket hallgatsz, mivel játszol, és kb. ennyi, inkább a fotókra helyezed a hangsúlyt, úgyis mindenki azt nézi.

2021. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 ha viszont nem írja ki semmilyen formában, akkor a csendes otthonülő tutyimutyik fogják úgy érezni, hogy a lelki társukra akadtak.
2021. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen videójáték btw?:D
2021. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!