Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha egy fiú kinézetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy fiú kinézetén látszik az hogy kedves, normális, érzelmes, szerény?

Figyelt kérdés

Általában ránézésre ezeket látják rajtam.

Milyen lányoknál lehet így esélyem?

Baj ha ilyen vagyok és nem pedig egy alfahím?


2021. márc. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne? Én is hasonlót keresek, csak lányba
2021. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj! Sőt! Hidd el nem mindenki szereti az alfa hím pasikat. Én személy szerint utálom. Taszítóak! Bár igazából az alfa hím az embereknél fogalmi tévedés.
2021. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tapadztaltam, hogy a börtönviselt, macsó kinézet kell, és max belsőleg lehetsz ilyen.
2021. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as fúúúj! Az ilyenek a legtaszítóbbak!


A kérdezőt ne hasonlítsd már azokhoz a csúnya undorító emberekhez.

2021. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem omlik össze az összes csaj, ha meglát, de jó érzés, hogy az emberek megbíznak bennem, segítséget kérnek akár az utcán és nincs olyan leharcolt arcom, mint egy maffiózónak
2021. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Azt mondjak hogy nem baj, de mindannyian tudjuk hogy ez nem igy van.


A nok a macso, onbizalomteljes kicsit - nagyon izmos, magasabb, jo keresetu ferfiakat szeretik. Ha ez megvan akkor lehetsz akar bunko is. Valamiert erre cuppannak, gondolom evolucios szempontbol.


Aki ebben nincs benne az ne szamitson sok jora.

2021. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os csak a magad nevében beszélj, akkor is ha pasi vagy.


Ne skatulyázz! Nem minden nő ilyen.

2021. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!