Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű férfiként tőlem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiként tőlem tényleg kevesebbet várnak a nők anyagiak vagy személyiség (jó duma) terén?

Figyelt kérdés

Sokak által jóképűnek mondott vagyok és magas. Itt is olvastam, de az ismerősi körömben is hallom ezt a fajta panaszkodást rengeteg valódi 20-35 közti férfi ismerősömtől, nőknél sikeresektől és sikertelenektől is, hogy mennyire oda kell tenni magukat az életben minden területen, hogy számukra vonzó párjuk lehessen. Ahogy nézem ők sem instacicákról vagy topmodellekről beszélnek közel sem, de nyilván a helyes (nem túlsúlyos, nem csúnya) nőkről (Az ismerőseim sem túlsúlyosak, sem csúnyák eközben.). Hallom mindig ezeket, hogy kell a kocsi, kell a külön lakás (minimum egyedül bérelt albérlet, vagy saját ingatlan), jól fizető munka. Akkor utána minél nagyobb ismerősi kör megléte és ápolása, jó duma, stb-stb.


Na én ezeket valahogy sosem tapasztaltam és nem értem az ilyen panaszaikat. A családom nem gazdag, jelenleg 27 évesen nincs kocsim és albérleti szobában élek, ami utóbbi olyan 30-35 éves korom közt fog megváltozni. Átlagos alkalmazotti fizetésem van. Kicsi az ismerősi köröm. Nem vagyok néma kuka, de egy nagy Casanova sem, ha a dumát/személyiséget nézzük, ami leveszi a nőket a lábukról. Ezek ellenére még sincs bajom a csajozással, ismerkedéssel. Ha elkezdek akár csak neten ismerkedni, akkor maximum néhány hét alatt mindig találok szexpartnert, vagy nagyon maximum 2-3 hónap alatt párkapcsolatot is egy csinos, normális (kapcsolatra alkalmas) csajjal. Gazdag családból származó barátnőim is voltak már. Nyilván engem is érnek elutasítások, de valahogy az sem zavar, mert úgymond tudom, hogy nem kell olyan sokat próbálkozni és találok majd valakit. A barátaimtól, ismerőseimtől tudom, hogy nem mindenkinek ilyen az élete mint nekem, de mégis furcsa ezekbe belegondolni, mert én ezt szoktam meg mindig is. Ez a külsőmre vezethető vissza?


2021. márc. 4. 11:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%

Hát a kulső az kevés.

Ismerek helyes srácokat akik viszont el vannak szállva stb


A kedvessèg közvetkenség enyhébb "alázat",hogy a másik ugy erzi számit neked azok jo ha megvannak a kulso mellett.

2021. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem. Mert a külső az egy baromi relatív dolog. Nekem például sosem tetszettek sem a magas, sem a kimondottan jóképűnek mondott srácok. Értem, hogy mit takar a fogalom, csak nem jön be. Ellenben a 170 körüli, átlagosan jóképű fickóktól meg elolvadok... szóval kinek a pap, kinek a papné, de valószínűleg inkább a kisugárzásod, a stílusod, a külsőd, az öltözködésed van olyan természetes összhangban, ami bejön a nőknek. No, ez nincs meg mindenkinél.
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Hát örülj neki hogy nincsenek ilyen bajaid. Nekem egész életemben gondom volt a csajozással. Pedig nagyon jó a humorom meg a beszélőkém sem rossz.


Az hogy neked netről is összejön a szexkapcsolat az eléggé szép teljesítmény. Akkor ezek szerint eléggé jóképű vagy. Én egy egyszerű találkozót is alig tudok elérni átlagosként.

2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1. Nem tartom magam egoistának. Modellkedtem korábban részmunkaidőben csak egy kis mellékesként (engem "fedeztek fel" és kértek meg, hogy nem-e fotózhatnának le, fizettek is érte) és ott is megjegyezte a fotós, hogy a modelljei általában eléggé el vannak szállva maguktól, de én egész alázatos voltam.


2. Neked lehet, hogy nem. Én sem azt mondom, hogy minden nőnek tetszem a világon. De azért érezhetően relatíve soknak igen.


"a kisugárzásod, a stílusod, a külsőd, az öltözködésed"

Ezek szerintem is rendben vannak, bár ahogy írtam nem tartom egy nagy Casanovának magam.


3. Tudom, én hiszek neked és értem hogy létezik ilyen, csak érted nekem a saját életem a természetes és megszokott, ezért nehéz elképzelnem, hogy másnak másmilyen. Mint ahogy neked is nehéz elképzelni egy kicsit az én helyzetem.


De ezt a szexkapcsolatnál ne úgy képzeld el, hogy ráírok a csajra, hogy "sex?" aztán már jön is át hozzám. Ugyanúgy ismerkedem, beszélgetünk hosszan, stb. Nagyon sokszor nem is az 1. randin egyből van szex, hanem kicsit később. Nem iszom alkoholt, nem járok bulizni, szóval a csak szexkapcsolatot tovább tart összehozni ugyanúgy

2021. márc. 4. 12:25
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

Jesszum pepi, ez milyen kérdés? Miért nem foglalkozol magaddal vagy a nőddel ahelyett, hogy itt veregeted a válladat, hogy ilyen fasza srác vagy? :D wtf

40N

2021. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy nem. A személyiségi minimum akkor is kell mindenkinek, sőt a minimummal összejön az illető külsőtől függetlenül. Persze vannak az extrém felszínesek, akik kb nem nézik a lényeges dolgokat, de az más tészta.
2021. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Most ez ilyen f..szméregetős veretés, amit kérdésnek álcáztál?
2021. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Itt csak a csúnya/szegény/buta/szerencsétlen sorsú emberek tesznek fel kérdéseket?
2021. márc. 4. 14:27
 9/28 anonim ***** válasza:
36%

Nem mucika, de nem jött le mi a konkrét kérdés. MOst az esett le, hogy ilyen "szépségbeli" felmentés érdekel? Hogy szép a pofikád, ezért nem várnak el tőled dolgokat? Vagy mi? Mert itt kb csak ilyen f..szméregetős vállveregetésről van szó.


Olyan vagy, mint egy nő. El vagy szállva a "szépségedre". És az egész kérdés csak ilyen irányba megy át.

2021. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést. Nincs bajod a csajozással ennyi. De sok embernek meg van. Akkor mi a kérdés? Ha meg akarod érteni hogy milyen nehézségei vannak a többieknek akkor vagy 6 millió ilyen kérdést tettek már fel az emberek.


Keres rá a párkeresési gondokra. Vagy hogy "miért nem írnak vissza Tinderen a csajok" és ehhez hasonló dolgokra.


Tényleg kicsit önfényezőnek tűnik ez a kérdés, hogy megveregessük a válladat hogy te milyen kis "király" vagy.

2021. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!