Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj az ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az ha nem vagyok beszédes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember sem egyáltalán. Nem beszélek sokat, de ha van miről akkor szívesen beszélgetek, főleg olyannak akiben megbízok, szeretek.

22f


2021. márc. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy. Jól megy a csajozás? Akkor nem hátrány. Rosszul megy? akkor hátrány.
2021. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnőd, barátaid akikkel kölcsönösen szeretitek egymást, akkor nem baj.
2021. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Azért egy csajt valahogy fel kell szedni: ahhoz meg kell szólalni.
2021. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmennyire. Neked mennyire baj?
2021. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első fogalmazta meg a legtökéletesebben. Ha a külsőd kompenzálja annyira ezt a hiányosságodat, hogy a nők szednek fel téged, esetleg őrülten szerelmes lesz beléd egy olyan lány, akit nem érdekel, ha nem beszélsz vagy ő beszél helyetted is, akkor nem hátrány.


Ha viszont gondod van a csajozással, az azt jelenti, hogy irtózatos hátrány, mert meg kell hasonulnod önmagaddal és olyasmit tenned a csajozás érdekében, ami nem te vagy.

2021. márc. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!