Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kell ebbol akkor problem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ebbol akkor problemat csinalni?

Figyelt kérdés

Szoval Tinderen parba altam egy hihetetlen gyonyoru lannyal, de tenyleg annyira gyonyoru volt, hogy valosaggal sokkolt hogy jobbrahuzott, erre meg en hirtelen felindulasbol raairtam hogy "azta k*urva, de szep vagy hogy verjem a szadba" minekutan letiltott :(


Most komolyan, jo, nem volt szep tolem, de tenyleg hirtelen sokkbol irtam ezt, meg eselyt sem kaptam hogy bocsanatot kerjek, vagy hogy megmagyarazzam miert irtam ezt.


Ennyiert igy besertodni :(



2021. márc. 4. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Most kiköptem az esti teámat :D :D
2021. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Engem meglep, hogy felnőtt embereknek ilyen szintű kamukérdés kiírása bárminemű szórakozást is jelent.
2021. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megsértődött, csak nincs kedve ez ilyen gyökérrel leállni. :D
2021. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen kamu kerdes te?


Ne gyokerezzel, gyere ki a placcra ussunk ossze ha ilyen kemeny vagy.

2021. márc. 4. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kamu volt. Vagy igazi volt és több esze van annál hogy ilyenekkel szóba álljon mint te.
2021. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lássuk be, nem vesztett veled sokat
2021. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért még nők, akik nem jönnek össze gyökerekkel csak azért, mert jóképűek. Most egy ilyennek lehettél az elszenvedő alanya.
2021. márc. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődött meg, csak sikeresen bemutattad neki egyetlen mondattal, hogy egy paraszt vagy. Ezért úgy gondolja, hogy nem szándékozik veled tovább társalgást folytatni.
2021. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szereti lenyelni, és ezért nem látja értelmét ismerkedni.
2021. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!