Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, valóban vonzóbb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, valóban vonzóbb az ismerkedés elején, ha a férfi mellőzi a külsőtökre irányuló bókokat?

Figyelt kérdés
Hanem inkább azt dicséri, ismeri el amilyen a személyiségetek, munkásságotok, ilyesmik? Aztán néha a külsőségeket is megemliti.
2021. márc. 5. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

nem kell mellozni, csak


1. ne vigye tulzasba, mert hiteltelen lesz, tehat ne abbol alljon a beszelgetes 50%a, hogy dicserget jobb tema hijan

2. ne szexualis toltetuek legyenek a bokok, pl. az ‘isteniek a melleid’ vagy ‘micsoda segg!’ hanyagolando

3. probaljon meg valami egyedit mondani, keresni valamit ami tenyleg kulonleges vagy szep az adott non, ne csak annyi legyen, hogy gyonyoru vagy. nekem legalabbis sokkal

szimpibb, amikor mondjuk az arcomon levo apro szexepilt dicserik, mint azt hajtogatjak, hogy jajdesziiipvagy

2021. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazán hasznos válasz, köszi :)
2021. márc. 5. 07:14
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem,sőt.....
2021. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Én sose szerettem ha a külsőmet dicsérték. Szép vagyok, de ne ezt vegyék észre, mert már unom. Vannak belső értékeim is. 20l
2021. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én szeretem mindkettőt. Mindegyiknek megvan a helye és módja.

Ha kinyalom magam egy eseményre, randira, akkor ne a főzési készségeimet dicsérje :D

2021. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem igen.

Nem vagyok kifejezetten csinos,ezért ha nagy ritkán kapok dicséretet a külsőmre,akaratlanul is szorongok és nem is tudom komolyan venni.A szépség egy adottság,amit a szerencsének köszönhetsz,nem a te érdemed,hogy dicsérni kelljen.

2021. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban. Most pont van egy pasi, akin meglepődtem, mert ő nem dicsérte a külsőmet, csak a munkásságomat és később a személyiségemet, végül a külsőmet. Ez nagyon szimpatikus volt számomra.:)
2021. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na :) tökjók a válaszok, köszi szépen
2021. márc. 5. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Az attól is függ milyen az a bók. Én pl szép vagyok, gyakran dícsérnek még haveri körben is, szóval egy sima odalökött de szép vagy, de szép a szemed, és hasonlók nem fognak levenni a lábamról, mert gyakran mondják.

Ellenben a férjem az első randin konkrétan kielemezte, hogy miért tartja szépnek a szép szemem (imádom a tiédhez hasonló macskavágású szemeket... annyira tetszik, hogy zöld a szemed, olyan kevés zöld szemű lányt ismerek...a te szemed nem olyan barnás-zöld, hanem igazi zöld, jó nézegetni... ilyesmik. Teljesen megvett ezekkel.)

Szóval nálam ezek az úgymond komolyan vett bókok működnek, amikor meg is tudod fogalmazni miért tartasz szépnek rajtam valamit, nem csak úgy odalököd.

2021. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Lányok, ha nincs leírás a Tinder profilotokon, nehéz a belső értékeiteket dícsérni.
2021. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!