Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfinak is volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfinak is volt ilyen élménye, hogy 15-25 éves kora között a vele egykorú nők észre sem vették, aztán később mégis elkezdtek érdeklődni iránta? Miért?

Figyelt kérdés

Ez maradt meg, hogy középiskolában és az egyetemen is az osztályban, csoportban a lányok maximum az 1-2 legjóképűbb, legmenőbb, legjobb dumájú srácért olvadoztak, a többi velük egykorút észre sem vették romantikus vagy szexuális értelemben. Fordítva azért bőven nem ez volt a helyzet. Én is próbálkoztam középiskolai osztálytársaimnál, vagy egyetemi szaktársamnál, de elutasítottak. Volt 2 lány is, akikbe plátóilag szerelmes voltam egyenként 1,5-1,5 évekig. Emiatt 21 éves koromig szűz voltam, pedig se csúnya nem vagyok és mint kiderült általában az ismerkedéshez sem vagyok béna, csak olyan lányokhoz vonzódtam, akik nem viszonozták, pedig gimiben is tetszettem már emlékszem több lentebbi évfolyambeli lánynak.


Oké, nincs hiszti. Elfogadtam, hogy a korombeli csajoknak nem jövök be romantikus és szexuális értelemben. Emiatt utána mindig olyan 2-3 évvel lentebb próbálkoztam, amit azóta kiterjesztettem 5 évre is. Volt párkapcsolatom, voltam viszonzott szerelmi kapcsolatban azóta és voltak még egyéb szép pillanataim lányokkal. De akkor most miért kezdtek el az utóbbi 1-2 évben pl társkeresőkön is a korombeli, de akár még tőlem idősebb nők is érdeklődni? 27 éves vagyok és most már nem csak 26-27, de akár 28-30 évesektől is kapok visszajelzéseket. Miért? Régen miért nem kellettem nekik, amikor ők is kellettek volna nekem? És most miért akarnak már valamit?

27/F


2021. márc. 5. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben most mi a kérdés?
2021. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi évesen már több milfet meghúztam, plussz a melóhelyen az összes tanulólány odavolt értem... Te magad alakítod az életedet!
2021. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Ott a kérdés, ahol a kérdőjelek vannak. Ha így már megtalálod köszönöm ha válaszolsz rá!


2. Tudom, nekem is van olyan barátom, aki sikeres volt tizenévesen is. De a 80%-nak tőle pár évvel fiatalabb barátnője volt. Én is lehettem volna az, írtam hogy tetszettem a gimiben is lányoknak. De most nem erről szólt a kérdés. Hanem hogy a 18 éves lányoknak miért nem tetszenek a 18 éves srácok, a 23 éves lányoknak miért nem tetszenek a 23 éves srácok, stb.

2021. márc. 5. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

2


és most ezzel leplezed a kicsi pöcsöd, vagy ettől érzed magad férfinak?

2021. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló. Viszont ez az "ugyanazért az egy-két emberért van oda az egész osztály", az 14-15 éves korunk után elmúlt mind fiú, mind lány oldalon. Inkább a plátói, álmodozós szerelmek akadályoztak meg abban, hogy aki néha-néha éppenséggel jelentkezett volna, azzal meg sem próbáltam (és ha jól látom, a titkos szerelmek neked is lefoglaltak legalább három évet).

Azt, hogy ehhez képest kb. huszonéveim közepétől sokkal jobbak a visszajelzések, a fejlődésnek tudom be, ami nekem főleg azután zajlott le, hogy kikerültem a nagyon hajtós és belterjes egyetemi közegből. Gyarapodsz emberi és érzelmi készségek terén, és egy idő után érzed, miért jó másnak veled lenni, mihez tudnak mások kapcsolódni, és mi az, aminek semmi értelme. Nekem ez nagyrészt azután ment végbe, hogy a nagyon hajtós és belterjes egyetemi fiúközegből kikerültem, és mai fejjel teljesen megértem, hogy a mások számára megnyilvánuló középiskolás énemet nem találták vonzónak.

2021. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Tudom, nekem is van olyan barátom, aki sikeres volt tizenévesen is. " Be vedd már ez az egyik helyi incel, aki a férfiaknak is direkt ilyen válaszokat ad...egy nővel nem volt még, csak benned akar rossz érzést kelteni.
2021. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy 30 éves férfi mindenkinek jó party.


- Fiatalok felnéznek rá mert kocsi és lakás.


- Egykorúak számolhatnak vele komolyan mert esélyes hogy családot akar.


- Idősebbeknek megfelel az állóképessége és a szex miatt és mivel független nem csimpaszkodik rájuk.

2021. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: 30 évesen kinek van kocsi meg lakás? Főleg lakás, az szinte csak párkapcsolattal vagy örökséggel jön össze ennyi idősen.

Valójában saját példámból: Minden korban ugyanúgy levegőnek néztek, tökmindegy, hogy 14, 20, 26, vagy 34 éves vagyok.

2021. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!