Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő kezd sikeres lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kezd sikeres lenni akkor otthagyja a párját aki csak átlagos?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem.
2021. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéne? Én láttam a páromban a potenciált, inkább bíztattam, hogy fejlődjön ő is.
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, ezek az atlagosok senkinek sem kellenek. Valami nagy gond lehet veluk.
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Én már sikeres voltam a karrieremben amikor összejöttem az akkor még fizikai meló mellett estin tanuló, egyáltalán nem tehetős párommal. Azóta is együtt, ő is már rég sikeres abban a szakmában amit akkor tanult.
2021. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetne egy külön szekció ezeknek a kérdéseknek? Tehát amiket 10000 kiírnak és nőket általánosítanak vagy férfiakat.
2021. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de előfordulhat.
2021. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
igen
2021. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha van jobb pasi, gazdagabb aki megkörnyekezi, akkor elgondolkodik a valtason. Amugy meg a nok megerzik melyik pasibol nem lesz cegvezeto, meno vallalkozo es azokkal alapbol ossze sem jonnek. Hatodik erzekuk van ahhoz h kiszagolják a sikert.
2021. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a vállalkozókon és cégvezetőkön kívül senkinek nincs felesége.
2021. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Most teljesen őszinte leszek. Volt már velem ilyen, kétszer is. Én nagyon ambiciózus vagyok, folyamatosan keresem a lehetőséget, miben fejlődhetek, tanulok és dolgozom, karrierista vagyok. Így a hosszabb kapcsolataimban nagyon feltűnő volt, hogy mikor összejöttünk, még nagyjából egy szinten voltunk, viszont pár év után feltűnt, hogy én mennyi mindent értem el ezalatt az idő alatt, az aktuális párom pedig semmit, és nem is akart. Itt főleg azon van a hangsúly, hogy nem is akar... ő elvan úgy, nem akar már sikeresebb lenni, nincsenek nagyratörő vágyai, hiába biztatom, neki nem kell. Nálam ez csak úgy működhet, ha akkor legalább valami jó hobbit talál magának, amiben kiteljesedik, mert különben csak otthon várna mindig. Én meg miután hazaérek még dolgozom, tanulok stb. otthon is. Szóval szerintem fontos, hogy hasonló mentalitásúak legyünk. És igen, ha jön egy olyan pasi, aki szintén ilyen ambiciózus, lelkes, akkor az megbillentheti a kapcsolatot...

27/N

2021. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!