Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi a nőknél szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi a nőknél szándékosan miért rontja az esélyeit?

Figyelt kérdés

Pl. szándékosan nem kocsival megy randira, mondván hogy "Lássuk van e türelme a Kiskirálylánynak BKV-hoz!"


És ezt ilyen idióta gúnyos vigyorgással adja elő mint akinek elment az esze.


Tehát mindent amit normális férfi azért csinálna egy randin, hogy magasabbra pozicionálja magát a nő szemében, azt ő szándékosan lefelé rontja!!!


Vagy pl. nem mondja el hogy ő egy mérnök, hanem csak azt hogy ő gyárban dolgozik gyártósoron( beteges vigyor: "Nem hazudok, tényleg ott vagyok a gyártósornál")


Meg olyan mintha az ő fejében a világ meg lenne fordítva, pl. ilyet is mondott, hogy "Hát ez nem úgy van hogy a nő akkor szexel velem amikor akar, a szexet azt bizony ki kell érdemelnie a nőnek."


Évekkel ezelőtt csinálta ezt de szerintem csak azt érte el hogy azóta is egyedül van.


Szerintetek bolond lehet a csávó?



2021. márc. 5. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan, aki szándékosan rontja le. Tudok olyan nőcsábászról, aki annyi nőt megdugott már, hogy már azzal szórakozott, hogy lerontja a nőknél az esélyeit, aztán meg visszahúzza magát.
2021. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Látod milyen ütős duma/taktika, ha még évek múltán is ezen meg rajta agyalsz. 😉
2021. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert védi a pénztárcáját és ez ugyanolyan szűrő mint a többi.


Én is vonattal mentem az első randimra és a lány nem csinált belőle problémát és lám, egy éve együtt vagyunk. :)

2021. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

# 3


úgy érted ezzel a hozzáállással szűri ki a hisztis, kényes, pénzsóvár picsákat?

2021. márc. 5. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan kedves kérdező. Így legalább tudja, hogy nem a pénzre hajt.
2021. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
a hármas leírta, amit akartam mondani
2021. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Reszben en is ezt szoktam. Mivel foglalkozol? Informatika. Ez lehet barmi, a patroncserelgeto rendszergazdatol egeszen a csucsokig. Milyen autod van? Egy regi 9 eves. Hol laksz? Alberlet. Kesobbi randikon azert kibontom, hogy egyik-masik alatt mit kell erteni, de elsore eleg ha a fobb vonalakat tudja.
2021. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó szűrő, könnyen ki lehet zárni, aki anyagi jellegű motivációból ismerkedik, pl a kocsim jobban érdekli, mint én.


Azt sem szoktam direkt kiemelni eleinte, hogy van jogsim, nemhogy kocsi.


IT területen dolgozok. Nem kell kiemelni egyből, hogy EV fejlesztőmérnök vagyok.


Később szívesen beszélek bármiről, de ne úgy kezdjük már első randin, mennyit keresek és milyen kocsim van. Nem ezzel akarok senkit felszedni.

2021. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt mert az ilyen férfiaknak akik ezt csinálják magas az onbizalmuk és önbecsülésuk, tudják hogy értékesek, nem kell nekik sem bizonyitgatni, és validaciot sem várnak el. Másrészt meg igen, így kiderul hogy valóban ő és a személyisége érdekli a lányt vagy a pénze.
2021. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Én 20-25 éves értelmiségi vagy annak készülő csajokkal ismerkedem + jól is nézek ki és ezért a legtöbb lány leszarja, hogy van-e kocsim, vagy nincs, vagy hogy mi a szakmám/mennyit keresek. Részben a külsőmmel, részben a személyiségemmel veszem le őket a lábukról. (Nem vagyok egy Casanova, nekem is vannak bőven sikertelen randijaim, de sikeresek is.)


Szóval tőlem ez olyan távol áll, hogy a kocsimat, vagy a szakmám által sugallt státuszomat/fizetésemet kelljen használnom a csajozáshoz. Nehéz ezt elképzelnem, amit a kérdező felvázolt, na.

2021. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!